Bülent Ersoy’un Faik Öztürk hakkında sürpriz söylemi: “Hiç enişteci olmadım ama..”

bulent ersoy dan ola
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğlence programları düzenleyen ikonik üçlü; Banu Alkan, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy, son olarak Dünya Güzellerim Masada adlı YouTube programında bir araya geldi. Program sırasında Bülent Ersoy, Safiye Soyman’ın Faik Öztürk’ün ev işlerinde ne kadar becerikli olduğunu anlatması üzerine verdiği beklenmeyen yanıtla konuğunun ve izleyicinin dikkatini çekti. Asla “enişteci” olmadığını belirten Ersoy, kıvrak zekasıyla “Ama Faik’i merak etmiyor değilim” dedi.

Bülent Ersoy

Evliliklerinde ev işlerini birlikte yapan çiftlerin daha uyumlu olduğuna dair tartışmalara da ev sahipliği yapan programda, bu konuda konuşurken neden hep kendisine bakıldığını söyleyen Bülent Ersoy, “Cinsellik konusu açılınca neden herkes bana bakıyor? Bu iki kişi ne yapıyor? Sanki gözlerini kırpmadan bakıyorlar. Ama sonuçta hep bana bakılıyor. Ah hayır, lütfen benden başlamayın” diyerek kendisini bir nebze savundu.

Bülent Ersoy ve Banu Alkan

Banu Alkan’ın “Bülent Hanım, biz Safiye ile beraberiz” demesi üzerine Diva’nın yanıtı şaşırtıcı oldu: “Ne beraberliği? Bakireler.” Safiye Soyman’ın, yıllardır birlikte olduğu Faik Öztürk’ün ev işlerinde mükemmeliyetçi olduğunu söylediğinde Diva, “Gerçekten merak ediyorum bu Faik’i. Belki de hiç enişteci olmadım ama bu Faik… Sana sadece bir gozyaşı döküp göstereyim kaç yüzü olduğunu dünyanın” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Bülent Ersoy’un Faik Öztürk hakkında sürpriz söylemi: “Hiç enişteci olmadım ama..”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!