Buse Varol, üçüncü çocuk sorusuna ne cevap verdi?

buse varol ucuncu c
????????????????????????????????????
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alişan’ın eşi Buse Varol, Nişantaşı City’s’de görüntülendiğinde alışveriş yaptığını belirtti. “Uzun zamandır Nişantaşı’na gelmiyordum. Hem arkadaşlarımı ziyaret ettim hem de görüşmelerimi yaptım. Önümüzdeki sezon için kafamda bir şeyler var. İnşallah bir şeyler olacak sürpriz” dedi.

buse varol ucuncu cocuk cevabi

İki çocuğu olan Varol, “Annelik nasıl gidiyor?” sorusuna, “Güzel gidiyor. Biri 5 biri 3 yaşında. Artık büyüdüler” yanıtını verdi. Bayramda Mısır’a gideceklerini söyleyen oyuncu, “Farklı bir şey deneyimleyeceğiz. Çocuklarla ilk defa baş başa dadısız bir yere gideceğiz, o yüzden heyecanlıyım. Mısır’a ilk kez gideceğiz. Nereye gidelim derken, bir arkadaşımız Mısır’ı tavsiye etti. Yaz mevsimi olduğu için çocuklar deniz girmesini istedik” dedi.

Varol, “Üçüncü çocuğu düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Şu an yok. İkimiz böyle bir şey düşünmüyoruz. Artık bir duralım. İlerleyen senelerde neden olmasın?” diye cevap verdi.

Buse Varol, üçüncü çocuk sorusuna ne cevap verdi?
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!