Çağla Şıkel yine kampa girdi! Mutfakta gönüllü çalışıp yemek dağıttı

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, özel hayatını gizli tutmaya devam ederken, bir kez daha kampa katıldığını duyurdu. Mutfakta gönüllü olarak çalıştığı kamp sürecinde yemek de dağıtan Şıkel, yoga eğitmeni Çetin Çetintaş'ın Kırklareli’ndeki merkezinde bulunan bir kampta yer aldı. #ÇağlaŞıkel #kampdeneyimi #yogakampı

cagla sikel yine kam
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özel hayatı hakkında detayları kameralardan uzak tutup gizli bir yaşam sürmeyi seçen ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel‘in hayatının bir bölümü hep merak uyandırmıştır. Avukat Nail Gönenli ile olan sekiz yıllık birlikteliğe son verdikten sonra nikah masası konuşmaları da son bulmuştu. Bu ayrılık kararının ardından geçen ay birdenbire yollarını ayıran çift, dikkatleri üzerine toplamıştı.

Çağla Şıkel’in zaman zaman katıldığı kamplar da medyanın gündeminden hiç eksik olmamıştır. Sıkı spor etkinliklerinin ardından çektiği videolarla gündeme gelen Şıkel, bir kez daha kampa dahil oldu.

cagla sikel yine kam 1

Geçen yaz Çağla Şıkel’in soğuk korkusunu yenmek adına buz dolu bir fıçıya girdiği bilinmektedir. Diğer yandan geçtiğimiz Aralık ayında da dört gün boyunca gözlerini bağlayıp açmadan bir kampa katıldığı bilinmektedir.

Yoga eğitmeni Çetin Çetintaş’ın düzenlediği “kara inziva” adı verilen bu kampların birine daha katılan Çağla Şıkel, hocasının Kırklareli’ndeki merkezinde yine bir kampa dahil oldu. Bu kamp sürecinde meditasyon yapmanın yanı sıra mutfakta gönüllü olarak çalışıp yemeği de dağıttı.

Çağla Şıkel yine kampa girdi! Mutfakta gönüllü çalışıp yemek dağıttı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!