Çağla Şıkel’in gözleri üç gün boyunca kapalı yaşadığı yeni deneyimi takipçilerini şaşırttı!

cagla sikelden yeni
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkemizin en çok tanınan modellerinden biri olan Çağla Şıkel, çeşitli ilginç deneyimler yaşayarak adını sık sık duyuruyor. Hatırlanacağı gibi yaz döneminde dolu buz içerisinde bir varilin içine girmiş ve bu hamlesiyle çoğu kişiyi hayrete düşürmüştü. Kendi korkusunu yenmeye çalıştığını, özellikle oğlu Kuzey ile birlikte bu eşsiz deneyimi paylaştığını belirten Şıkel, şimdi de ‘kör inziva’ ismi verilen ve bir hayli ilginç olan başka bir deneyimle, Instagram’daki hayranlarını şaşırttı.

Bu sıradışı deneyim sırasında Şıkel, bir grup katılımcı ile birlikte tam 3 gün boyunca gözlerini bir bandaj ile kapattı. Bu süre zarfında ne konuştu ne de müzik dinledi ya da telefonunu kullandı. Kırklareli’nde bir merkezde meditasyonlar yaparak doğayı keşfetti. Asistanlarının yardımıyla yemeğini yedi ve geceleri de tek başına özel bir oda da kaldı.

Çağla Şıkel, sadece gözlerinin bandajla kapatılması sonrasında yoga alanına giderek bu deneyimini Instagram hikayelerinde paylaştı. Bir aşama daha atladığını belirtti ve “Bu, bilinmeyene atılan ilk adımları, çocuksu bir heyecanı ve tarif edilemez bir deneyimi ima ediyor. Sadece kendimle bilinen bir yolculuk. Bilinmeyene doğru adım atarken her anı, her adımı gibi hissetmek” diye yazdı.

Çağla Şıkel’in gözleri üç gün boyunca kapalı yaşadığı yeni deneyimi takipçilerini şaşırttı!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!