Call of Duty yıldızı Nadia Amine’nin bikinili pozları ortalığı karıştırdı!

Nadia Amine, Call of Duty'nin tanınan bir figürü, yasaklanma iddialarını ve bikini fotoğrafları paylaşma tartışmasını gündeme getirdi. Activision Blizzard'ın düzenlediği turnuvalarda 'kara liste'ye alındığını iddia ediyor. Ancak, Amine, "Yasaklar beni durduramaz, gelin kazanmamı izleyin” diye meydan okuyor. #CallofDuty #NadiaAmine #ActivisionBlizzard

call of duty yildizi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Activision Blizzard, dünya çapında oyuncuları sürükleyen çarpıcı oyunlar serisi ile tanınır ve Call of Duty, oyun severlerin sürekli favori listesinin zirvesinde yer alır. Rekorları alt üst etmekte ve profesyonel oyuncuların radarında kalarak sektördeki lider konumunu koruyan Call of Duty, ancak şimdilerde çok farklı bir konu üzerinden konuşuluyor.

Nadia Amine isimli profesyonel bir video oyun oyuncusu, oyunculuk yeteneğiyle değil, büyüleyici bikini fotoğraflarıyla dikkat çekti. Amine, kendisini oyun üreticisi Activision Blizzard’ın düzenlediği turnuvaların siyah listesine soktuğunu iddia etti. Bu eylemin sebebi olarak ise bikini fotoğraflarını paylaşmasını gösterdi.

Hiçbir zaman çıplak bir fotoğraf paylaşmadım” diyen Amine, sadece bikini fotoğrafları paylaştığını, erkek meslektaşlarının ise çıplak popo resimlerini sosyal medyada rahatça yayınlayabiliyor olmasını eleştirdi.

Oyun dünyasının giganti olan Activision Blizzard, Amine’ye yönelik söz konusu iddialar karşısında henüz bir yanıt vermiş değil. Ancak tartışmanın etrafında gelişen bu olayda Amine, hırslı bir oyuncudan daha çok bir aktivist olarak görünüyor.

Amine, yasak ve baskılara rağmen yılmayacağını ve turnuvada oyun oynamaya devam edeceğini açıkladı. Yasaklar beni durduramaz” diye meydan okuyan bu genç oyuncu, “Gelin beni izleyin ve kazandığımı görün” dedi. İşte Call of Duty profesyoneli Amine’nin çarpıcı pozları…

Call of Duty yıldızı Nadia Amine’nin bikinili pozları ortalığı karıştırdı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!