Cem Yılmaz gösterisinin biletleri karaborsaya düşünce isyan etti!

Cem Yılmaz, gösteri biletlerinin karaborsaya düşmesine isyan ettiği bir açıklama yaparak, takipçilerini uyardı. #CemYılmaz #GösteriBileti #Karaborsa

gosteri biletleri ka
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü komedyen Cem Yılmaz‘ın merakla beklenen yeni gösterisi “CMXXIV”, 7 Şubat tarihinden itibaren Zorlu PSM’de seyircilerle buluşacak. Ancak biletlerin kısa sürede tükenmesi ve karaborsa satışının artmasına isyan eden Yılmaz, takipçilerini uyardı.

Bilet fiyatlarının 495 TL ile 4 bin 400 TL arasında değiştiği Cem Yılmaz’ın gösterisine olan ilgi, karaborsa satışını da beraberinde getirdi. Biletlerin 50 bin TL’ye kadar satışa çıkarıldığını öğrenen ünlü komedyen, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak takipçilerine seslendi.

cem yılmaz

Cem Yılmaz, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Ben yine üzerime düşen uyarıyı yapayım da… Sevgili arkadaşlar İstanbul’da bir ortalama gösteri bileti ne kadarsa benimki de o kadar. 30 yıl oldu… Yıllardır ‘karaborsa oluyor, lütfen almayın, yapmayın, etmeyin. Sahte bilet bile olur aman!’ desem de bu çocuksu çığlık bir anlam bulmuyor…

Bunu denetlemesi, yasaklaması, yaptırım uygulamasını da eh ben yapacak olmadığıma göre tek çarem kalıyor gösteri yapmamak. Ha oldu… Son kez söylüyorum ben dört tane gösteri yapmıyorum 100 tane gösteri olacak bu sezonda.

gosteri biletleri ka

Biri, kurum gibi bilet satan bir site görünümüyle internet üzerinden hiçbir sorumluluk almadan ‘heyo bilet var 47.800’ deyince biri de almayıversen yahu! Allah aşkına yok biletler 50 bin, yok biletler 20 bin, yok biletler 100 üzerinden beni germeyin. Biletler kaç paraysa o kadar yahu… Abi önlerden var mı? Parasıyla ha! Ona hiç girmiyorum bile” dedi.

Cem Yılmaz’ın isyanı, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Birçok kişi, bilet fiyatlarının uçukluğuna tepki gösterirken, bazıları da ünlü komedyeni destekledi. Cem Yılmaz’ın mesajı, gösteri dünyasında karaborsa satışının önlenmesi için bir kez daha dikkatleri çekti.

Cem Yılmaz gösterisinin biletleri karaborsaya düşünce isyan etti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!