CHP lideri Özel, Erdal Beşikçioğlu’nu canlandırdığı karakterlerle tanıttı

CHP lideri Özgür Özel, yerel seçim kampanyası kapsamında Erdal Beşikçioğlu'nu, halka Etimesgut Belediye Başkan Adayı olarak tanıtırken televizyon karakter analizlerini kullanıyor. Özel'in bu benzersiz sunumu, geniş yelpazede yorumlara yol açtı. #CHP #ÖzgürÖzel #ErdalBeşikçioğlu

chp lideri ozel erd
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin başkenti Ankara’da düzenlenen yerel seçim kampanyası sırasında düzenlenen bir açılışta, CHP lideri Özgür Özel, parti adına Etimesgut Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Erdal Beşikçioğlu‘nu, oynadığı televizyon karakterlerine özgü eşsiz bir tanımlama ile tanıttı.

CHP liderinin, “Partimizin idare ettiği şehirlerde yatırımlar hızla artıyor ve kentler daha da güzelleşiyor” söylemiyle başladığı konuşması, Etimesgut halkına Beşikçioğlu’nu bir Ankara aşığı, suçluları durduran kahraman bir polis ve halkın arzularına kulak veren duyarlı bir vali olarak tanımladı.

erdal beşikçioğlu

Bu benzersiz tanıtım, geniş çaplı yorumlara sebep oldu. Kimi yorumlarda Özel’in biraz fazla role büründüğü, kimi yorumlarda ise dizi karakterleri ile ilgili bu ilginç benzetmelerin siyasette doğru olmadığına dair eleştiriler yer aldı.

CHP lideri Özel’in bu çıkışıyla ilgili “Role fazla kaptırmışlar kendilerini”, “Lise siyaseti diyeceğim ama ondan bile aşağı”, “Necati Şaşmaz’ı aday yapsalar gireceği tribi düşünemiyorum”, “Dizi izlemeyi bırakmalısın sayın Özel”, “Oyunculuğunu çok beğenmiş demek ki”, “Ah be reis sen çok yanlış anlamışsın olayı” şeklinde yorumlar yapıldı.

CHP lideri Özel, Erdal Beşikçioğlu’nu canlandırdığı karakterlerle tanıttı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!