Dede Tatlıses dua istemişti! İdo’nun oğlundan güzel haber geldi… “Ameliyat oldu”

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ve eşi Yasemin Şefkatli, ikiz bebeklerinden birinin kalbinde sorun tespit edilmesi üzerine acil bir ameliyat kararı aldı. Torunları için sevenlerinden dua isteyen Tatlıses, yapılan ameliyatın başarılı geçtiğini duyurdu. #İdoTatlıses #YaseminTatlıses #Torun #Sağlık

ido yasemin tatlis
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, eşi Yasemin Şefkatli ile mutlu bir şekilde ikiz bebeklerini kucağına aldı. Ancak sevinçleri kısa sürede yerini endişeye bıraktı. Çünkü 3 günlük minik Tatlıses’in kalbinde bir sorun tespit edildi ve hemen ameliyat edilmesi gerektiği belirlendi.

ibrahim tatlises ye

İbrahim Tatlıses, torununun sağlığı için sevenlerinden dua istedi. Ünlü sanatçı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Minik Tatlıses’imize herkesten dua istiyorum. İkizlerden birinin kalbinde sorun var. Dualarınızla inşallah minik Tatlıses’in işi kolaylaşır. Allah’ım bizlere çok görmesin, amin. Dua eden herkesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

ido yasemin tatlis 1

Daha sonra yapılan bir başka paylaşımda ise Tatlıses, torununun ameliyatının başarılı bir şekilde gerçekleştiğini ve duaların işe yaradığını belirtti. “Dua eden herkesten Allah razı olsun. Ameliyatı çok güzel geçti. Dualarınız için çok teşekkürler, sağ olun, var olun” dedi. Ünlü sanatçı, bu paylaşımında ise torununun yüzünü de takipçilerine gösterdi.

Dede Tatlıses dua istemişti! İdo’nun oğlundan güzel haber geldi… “Ameliyat oldu”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!