Defne Samyeli’nin kızları ile yaptığı paylaşım “Hangisi anne hangisi kız” dedirtti!

defne samyeli ve kiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Defne Samyeli ve kızları, yaptıkları paylaşımlarla sosyal medya gündeminde olmayı başarıyorlar. Samyeli, kızlarıyla birlikte çekilen fotoğrafları sıklıkla sosyal medyada paylaşıyor ve eleştirilere rağmen bu durumunu sürdürüyor. Güzel sunucu ve kızları bir ödül töreninden eğlenceli bir fotoğraf ile hayranlarını tekrar şaşırttılar.

Defne Samyeli, katıldığı bir ödül gecesinden çekilen fotoğrafını sosyal medya takipçileriyle paylaştı. Gece boyunca her anın keyfini çıkardıklarını belirten Samyeli, “Birbirimizden habersiz seçimler yapıp, sonunda renginden kumaşına ve stiline kadar sözleşmişiz gibi giyinmek” diyerek o gecenin anısını bir notla paylaştı.

O notun devamında, geceye dair daha da samimi detayları aktardı: “Pozundan, yemeğine, içkisine, muhabbetine kadar gecenin her anında birlikte sonuna kadar gülmek.” Kızları Derin ve Deren ise, annelerinin bu paylaşımına kalp emojisi bırakarak yanıt verdi.

Defne Samyeli’nin bu samimi ve eğlenceli paylaşımı, sosyal medyada hayranları ve takipçileri arasında “Hangisi anne hangisi kız” yorumlarına neden oldu. Güzelliklerini ve zarif stiliyle annelerinden hiçbir eksik kalır yanı olmayan kızları Derin ve Deren, Defne Samyeli’nin genç ve enerjik görünümü karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.

Defne Samyeli’nin kızları ile yaptığı paylaşım “Hangisi anne hangisi kız” dedirtti!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!