Demet Akalın’ın iddiası Seda Sayan’ı kızdıracak: “Programı bizim elimizden aldı”

Demet Akalın'ın Seda Sayan hakkındaki iddiaları gündemde büyük yankı uyandırdı. Akalın, eski programın Seda Sayan tarafından kendilerinden alındığını ima ederek, televizyon dünyasının karmaşıklığına dikkat çekti. Sosyal medya hesaplarını Seda Sayan'ı silerek tepki gösteren Akalın'ın sözleri, programın izleyicileri arasında büyük merak uyandırdı. #DemetAkalın #SedaSayan #TelevizyonDünyası

demet akalin in iddi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıllar önce Demet Akalın ve Alişan’ın birlikte hazırladığı sabah programı ani bir şekilde final yapmasıyla büyük ses getirdi. Programın sona ermesiyle birlikte Demet Akalın, kanalın Seda Sayan’la anlaştığını öğrenince sinirlenmişti. Sosyal medya hesaplarında Seda Sayan’ı silen Akalın, konuyla ilgili yeni iddialar ortaya attı.

Şu anda Jess Molho ile Gel Konuşalım programında sunuculuk yapan Demet Akalın, olayın perde arkasını anlattı. Her şey olabilir Jess” diyerek eski programıyla ilgili açıklama yaparken, “Seda Abla programı elimizden aldığında…” diye konuştu. Bunun üzerine Demet Akalın’a mesaj atan Seda Sayan, “Ben geliyorum sabahların sultanı” demişti.

demet akalin in iddi 1

Akalın ise buna cevap olarak, “Her şey olabilir Jess, burası televizyon dünyası” dedi. Seda Sayan yaşanan durum hakkında “Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam” açıklamasında bulunmuştu. Fakat Demet Akalın ise “Cenaze evine davulla gidilmez” diyerek yanıt verdi.

Demet Akalın’ın iddiası Seda Sayan’ı kızdıracak: “Programı bizim elimizden aldı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!