Demet Şener: Benim tek gündemim çocuklarım

Demet Şener, çocuklarına olan sevgisini bir kez daha gösteriyor! Anne olmanın gerektirdiği sorumlulukları yerine getirmek için çocuklarıyla her an beraber olan Şener, okulların tatil olmasıyla birlikte onlar için küçük bir alışveriş yaptı. #AnneOlmanınGerektirdikleri #DemetŞener #AileÖncelikliOlmalı

demet sener benim t
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demet Şener, uzun bir süredir ortadan kaybolmuş gibi görünse de İstinyePark’taki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Tek başına gezen Şener, öncelikle ünlü markaların bulunduğu mağazalar sokağında alışveriş yaparken çocuklarıyla ilgilenmekten başka bir şey düşünmediğini söyledi. Anne olmanın gerektirdiği sorumlulukları yerine getirmek için gün boyunca çocuklarıyla birlikte geçirmenin bile yeterli gelmediğini belirten Şener, okulların tatil olmasıyla birlikte çocukları için küçük bir alışveriş yapmak için geldiğini açıkladı.

Demet Şener’in çocuklarına olan sevgisi ve önceliği, onun hayatındaki en önemli konu haline gelmiş gibi görünüyor. Her anne gibi, çocuklarının refahı ve mutluluğu onun için en öncelikli konu. Şener’in bu samimi açıklaması, onun ne kadar sevgi dolu bir anne olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.

Demet Şener: Benim tek gündemim çocuklarım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!