Deniz Baysal’dan Enkaz Dekoru İle Poz Veren Oyunculara Tepki!

deniz baysal dan enk
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Kahramanmaraş merkezli depremleri konu alan Şahsiyet Meselemiz adlı film, 6 Şubat’ta Hatay’da başlayan çekimlerine devam ediyor. Ancak, dizi setinde enkazların üzerine kurulmuş olan set fotoğrafları, izleyicilerin ve oyuncu Deniz Baysal’ın tepkisine neden oldu.

Film ekibinin, sette verdikleri bir pozu yayınlamasıyla birlikte, Deniz Baysal büyük bir öfkeyle, “Bende mi sorun var, normal mi bu?” şeklinde tepkisini dile getirdi. Onun gibi birçok kişi de enkazların kullanılmasına tepki gösterdi ve bu durumu uygun bulmadı.

Şahsiyet Meselemiz filminin yapımcılığını Bülent Durgun üstlenirken, yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş oturuyor. Cezmi Baskın, Uğur Çavuşoğlu, Ömer Ahmet, Hilal Anay ve Emre Özmen gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı film, depremin yıl dönümü olan 6 Şubat’ta gala yapmayı planlıyor.

Ancak, filmin enkazların dekor olarak kullanılması fikri, toplum içinde büyük bir eleştiri ve tepkiyle karşılandı. Enkazları anımsatan bir ortamda film yapmanın etik olup olmadığı tartışılan bir konu haline geldi.

Deniz Baysal
Deniz Baysal’ın tepkisi, birçok insanın da düşüncesini yansıtıyor. Enkaz görüntülerinin kullanılması, felaketlerin ve kayıpların yaşandığı bir bölgede büyük bir saygısızlık olarak değerlendiriliyor.

Film Seti
Film, izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmış olsa da, enkazların dekor olarak kullanılmasıyla birlikte yapılan tartışmalar, filmin imajına da olumsuz yansıyabilir.

Öte yandan, filmin gala yapılacak olan tarih olan depremin yıl dönümü de dikkat çekiyor. Bu durum, daha da hassas bir konu haline gelmesine neden oluyor.

Toplumun büyük bir kısmı, Şahsiyet Meselemiz filminin enkazların dekor olarak kullanılmasına tepki gösterirken, filmin devam eden çekimlerinin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu. Film ekibinin bu konuda nasıl bir açıklama yapacağı ise henüz bilinmiyor.

Deniz Baysal’dan Enkaz Dekoru İle Poz Veren Oyunculara Tepki!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!