deniz ugurun makyajs

Deniz Uğur’un makyajsız hali çok beğenildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Deniz Uğur, 50 yaşındaki tecrübeli oyuncu olarak, hem başarılı kariyeriyle hem de mutlu evliliğiyle dikkat çekiyor. Erdinç Gülener ile birlikte mutlu bir hayat yaşayan Uğur, aktif bir sosyal medya kullanıcısı olarak da biliniyor. Özel hayatıyla ilgili paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu, bu sefer sevenleriyle filtresiz ve makyajsız bir fotoğrafını paylaşarak dikkat çekti.

Uğur, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Kompleks yapma, komplekse girmeye gerek yok, yaşlanıyoruz” diyerek takipçilerine seslendi. “Bir insanı gerçekten tanımak istiyorsan sabah gözünü açtığı andaki halini görmen gerekir. Filtresiz, makyajsız. Komplekse girmeye gerek yok, yaşlanıyoruz” şeklinde devam eden paylaşımda, güzelliğin sadece dış görünüşte değil, içten gelen doğallıkta olduğuna vurgu yapıldı.

Uğur, takipçilerini bu samimi paylaşımıyla mest etmeyi başardı. “Şeytani düzenin ele geçirdiği dünyaya inat gülümseyebiliyorsan güçlüsün. Varlığının bir anlamı, bütüne hayrı olmak zorunda. Önemli olan o. Kendini gerçekleştirmek” diyen ünlü oyuncu, aynı zamanda gülüşünde hüzün olduğuna dair yapılan yorumlara da değindi. “Bu arada gülüşünde hep bir hüzün var diyordunuz, haklıymışsınız gerçekten” ifadeleriyle samimiyetini bir kez daha ortaya koydu.

Deniz Uğur’un makyajsız hali çok beğenildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!