Dilara Ersubaşı’dan yıllar sonra gelen itiraf: Hamile kaldığım için evlendim, annem yüzüme tükürdü

Dilara Ersubaşı'nın yıllar sonra yaptığı itiraf herkesi şaşırttı! Hamile olduğu için evlenmesi ve ailesinin tepki göstererek yüzüne tükürmesi, ünlü oyuncunun zorlu bir dönem geçirdiğini gösteriyor. Ancak, Ersubaşı'nın yaşadığı deneyimler, birçok kişiye güç ve cesaret veriyor. #DilaraErsubaşı #Hayatınİçinden #GüçlüKadın

dilara ersubasi dan 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2000’li yılların en popüler çocuk dizilerinden biri olan Sihirli Annem’in Tuğçe karakteriyle tanınan oyuncu Dilara Ersubaşı, Haber Bahane programına konuk oldu. Programda özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Ersubaşı, hamile olduğu için evlendiğini itiraf etti. Ayrıca, eski eşi Mustafa Can Keser ile yaşadığı olaylı evlilik ve boşanma sürecini de anlattı.

Dilara Ersubaşı, eski eşi ile arkadaş vasıtasıyla tanıştıklarını ve ilk gördüğü anda ona hayran kaldığını belirtti. İkili bir buçuk yıl flört ettikten sonra hamile kalan Ersubaşı, evlilik kararı aldıklarını söyledi. Evlendiklerinde ise Ersubaşı 3 aylık hamileydi.

Hamile olmasa bile evlenmeyi düşündüğünü dile getiren ünlü oyuncu, ailesinin hamile olduğunu sonradan öğrendiği için bir süre kendisiyle konuşmadığını ve annesinin hamileliğini öğrendiğinde yüzüne tükürdüğünü anlattı. Genç yaşta evlendiği için pişmanlık duyduğunu belirten Ersubaşı, bu kararı vermesine neden olan hamilelikten dolayı kabul edilebilir bir bahane olduğunu düşündüğünü vurguladı.

dilara ersubasi dan

Ancak, evlilikleri ihanet ve şiddetle sonuçlandı. Dilara Ersubaşı, eski eşinin öfkesini kontrol edemediğini ve çiftin sorunlarını çözemediğini söyledi. Eşinin kendisini aldattığını ve bu durumu yakaladığını açıklayan Ersubaşı, eski eşinin ihanetini kabul ettiğini ve kendi gece kulübünde yaşandığı için görüntülerin bulunduğunu belirtti.

Üstelik, bu ihaneti 9 aylık hamileyken öğrendiğini ve bu durumun kendisini çok üzdüğünü ifade etti. Ayrıca, ilk kızının doğumundan sonra ise şiddet gördüğünü söyledi. Ersubaşı, şiddetin aldatılmaktan daha kötü bir his olduğunu belirterek, çocuklarına ve eski eşine zarar vermeme konusunda her zaman dikkatli olduğunu dile getirdi.

Dilara Ersubaşı’nın itirafları sosyal medyada da olay oldu. Samimi açıklamalarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu, internette büyük bir ilgi uyandırdı. Hamilelik nedeniyle evlenmek, ailenin tepkisi, ihanet ve şiddet gibi konuları içeren Ersubaşı’nın yaşadığı tecrübeler, birçok kişiye ilham kaynağı oldu.

Dilara Ersubaşı’dan yıllar sonra gelen itiraf: Hamile kaldığım için evlendim, annem yüzüme tükürdü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!