“Dilber evin barkın yok mu?” şarkısına 1 milyon TL’lik teklif

"İnci Taneleri dizisinin şarkısına gelen büyük düet teklifi ambargo yüzünden reddedildi. Şarkının popülerliği ise dijital platformlarda zirvede! #DilberEvinBarkınYokMu #ErkalSonel #DüetTeklifi"

dilber evin barkin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanal D’de yayınlanan ve Yılmaz Erdoğan’ın başrolünde olduğu İnci Taneleri dizisiyle bir anda ünlenen “Dilber evin barkın yok mu?” şarkısına dizi yapımcısı tarafından ambargo konulduğu ortaya çıktı. Başka bir sanatçı, şarkı için 1 milyon TL’lik düet teklifi yapsa da, dizi yapımcısı Erkal Sonel’in bu teklifi reddettiği öğrenildi.

dilber evin barkin

Durak Medya’ya konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ses sanatçısı Mustafa Sezgin, “Dilber” şarkısı için teklif yaptığını ancak dizi yapımcısı tarafından ambargo konulduğu için ret cevabı aldığını belirtti. Sezgin, son dönemin en popüler şarkısı için 1 milyon TL’lik teklifte bulunduğunu ancak ret cevabıyla karşılaştığını dile getirdi.

dilber evin barkin 1

Sezgin, “Dilber şarkısını okumak ve Erkal Sonel ile düet yapmak istediğimizi şarkıcının menajerine ilettik. Ama ne yazık ki şarkıya dizi yapımcısı ambargo koymuş. Hiçbir şekilde başka bir projede kullanılmayacağını, dizi bitene kadar bu yasağın devam edeceği bize söylendi. 1 milyon TL’lik teklifimize rağmen kabul etmediler. Biz de başka bir şarkı seçmek zorunda kaldık” şeklinde konuştu.

Öte yandan, diziyle popüler hale gelen şarkı, dijital platformlarda YouTube, Spotify, Apple Music gibi zirvede yer alırken, sosyal medya uygulamaları arasında ise TikTok’ta en çok paylaşılan şarkı oldu.

“Dilber evin barkın yok mu?” şarkısına 1 milyon TL’lik teklif
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!