Dünyaca ünlü oyuncu Anne Hathaway’dan bebek itirafı! “Sahnede düşük yaptım”

Dünya çapında sevilen ve tanınan oyuncu Anne Hathaway, Broadway'de oynadığı bir oyun sırasında yaşadığı düşük deneyimini paylaştı. Carakteri gereği sahnede hamileymiş gibi görünen Hathaway, düşük sonrası bile her şeyin normalmiş gibi devam ettiğini ve bu durumun onun için oldukça zor olduğunu belirtti. #AnneHathaway #Hollywood #Broadway

dunyaca unlu oyuncud
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oscar ödüllü Hollywood yıldızı Anne Hathaway, hayranlarını duygulandıran bir öyküyü paylaştı. ‘Yıldızlararası’, ‘Kara Şövalye Yükseliyor’, ‘Şeytan Marka Giyer’ ve ‘Sefiller’ gibi hit filmlerin başrol oyuncusu, 2015 yılında Broadway’deki “Grounded” isimli tek kişilik oyununda sahnede düşük yaptığını anlattı.

Yaklaşık altı hafta süren bu oyunda, Hathaway hamile bir pilot karakterini canlandırmaktaydı. Genç yıldız, sahnede düşük yaşadığı sırada bile her şeyin normalmiş gibi görünmeye devam etti. Bu deneyimi içimde saklamak bana fazla ağır geldi” açıklamasında bulundu ödüllü oyuncu.

Bu yaşadığı acı deneyim hakkında konuşma kararı alan Hathaway, düşük yaşamanın aslında sıkça karşılaşılan bir durum olduğunu vurguladı ve bu konudan “utanmayacağını” ifade etti. Anne Hathaway ve Adam Shulman çiftinin şimdilerde iki çocukları bulunmaktadır.

Dünyaca ünlü oyuncu Anne Hathaway’dan bebek itirafı! “Sahnede düşük yaptım”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!