Ebrar Karakurt hakkında çok konuşulacak iddia: Gece kulübünde olay çıkartıp, şarkıcıyla arbede yaşadı

Milli voleybol oyuncusu #EbrarKarakurt, bir gece kulübünde sahneye çıktığı ve şarkıcı #MelsumErdost'la tartışma yaşadığı iddiaları sonrasında gündeme geldi. Erdost olayı sosyal medya üzerinden duyurdu. #gecekulubuolayı

ebrar karakurt hakki
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye kadın voleybol milli takımının gözde ismi Ebrar Karakurt, eğlence mekanında gerçekleşen bir olay ile gündeme geldi. Konuşulan olayı İlk olarak popüler şarkıcı Melsum Erdost, sosyal medya üzerinden duyurdu. Ardından olaylar çığ gibi büyüdü.

ebrar karakurt hakki

Bu olayın yaşandığı yer, Ebrar Karakurt’un keyif arayışı için gittiği bir gece kulübüydü. Tüm gözlerin üzerinde olduğu Gece kulübünde sahne alan Melsum Erdost’un performansına karşılaşıldı. İddialara göre Ebrar Karakurt, Melsum Erdost’un konserine dahil olup mikrofonunu elinden alarak seyircilere şarkılar okumaya başladı. Bu süreçte aralarında bir arbede verildi ve Melsum Erdost’un dudağının şiştirilmesine sebep oldu. Bu olayın ardından güvenlik görevlileri olayı sonlandırdı ve Ebrar Karakurt’u mekan dışına aldılar.

ebrar karakurt hakki 1

Melsum Erdost, bu olayı sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı ve olayı onun perspektifinden anlattı. Pikniğin hemen ardından sahneye çıkıp dans ederek Melsum’un sahnesini bozdğunu, ardından “ben şarkı söyleyeceğim” diyerek sahneye atlama girişiminde bulunduğunu ve bu durumun görülmesi üzerine sahneye müdahele ettiğini belirtti. Onun dansa devam etme ısrarı üzerine Barış Murat Yağcı’nın ekibinden biri tepki gösterdi ve sonrasında aralarında tartışma yaşandığını ve en sonunda Ebrar’ın mekandan çıkarıldığını ifadesine ekledi.

Ebrar Karakurt hakkında bu iddialar karşısında henüz bir beyanat bulunmuyor. Herkes, bu konuda onun tepkisini ve açıklamasını merak ediyor.

Ebrar Karakurt hakkında çok konuşulacak iddia: Gece kulübünde olay çıkartıp, şarkıcıyla arbede yaşadı
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!