Ekonomi oyuncu Seda Bakan’ı da etkiledi: “Kim kime ne çakarsa”

Ünlü oyuncu Seda Bakan, artan yaşam maliyetlerine ve okul ücretlerine dikkat çekerek, daha tasarruflu bir yaşam tarzına geçtiğini belirtti. Bakan, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler satın alma stratejisi üzerinde durdu. #SedaBakan #EkonomikZorluklar #TasarrufYaşamTarzı

ekonomi oyuncu seda
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaygın olarak takip edilen ve beğenilen bir televizyon yıldızı olan Seda Bakan, 2019 yılında müzik dünyasının tanınmış isimlerinden Ali Erel ile dünyaevine girdi. Bu mutlu birlikteliklerini Ela ve Leyla adlarında iki kız çocuğu ile taçlandırdılar.

Seda Bakan

Anlık olarak düzenlenen ‘Büyük Aşıkların Sonuncusu’ adlı tiyatro oyununun galasında görünen Bakan, son dönemde okul ücretlerinin yüksekliğinden dolayı daha tasarruflu bir yaşam sürebilmek adına bazı değişikliklere gittiğini belirtti. Bir yıldız olarak dahi, belirttiği ekonomik zorlukların yaşamındaki yerine dikkat çekti.

Seda Bakan ve ailesi

Bakan, “Yeni bir şey almıyorum. Sadece pahalı kıyafet alıyorum, onu da 2-3 sene giyerim. Devir ekonomi devri. Özel okul fiyatları almış başını gitmiş, çocuklar sanki anaokulu değil tıp okuyorlar. Kim kime ne çakarsa.” sözleri ile ifade etti. Bakan’ın kızları şuan 5 ve 2 yaşında.

Ekonomi oyuncu Seda Bakan’ı da etkiledi: “Kim kime ne çakarsa”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!