Ekonomiden dert yanan Ebru Polat, villadan taşınıyor! “Kiralar çok fena”

Sosyal medyada dertleşen Ebru Polat, ekonomik sıkıntılarını dile getirerek kiraların yüksekliğinden yakındı. #EbruPolat #Ekonomi #Kiralar

ekonomiden dert yana
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyada sürekli gündem olan şarkıcı Ebru Polat, “O kadar paran var niye daha gösterişli bir villada oturmuyorsun? diye soranlara yanıt vermişti. Polat “3.5 katlı 7 odalı benim evim. Beykoz’daki villalar böyle, eski ve bakımsız biraz ama 1 aylık kirası normal evin 6 aylık kirası ile aynı.” demişti.

Ancak son açıklamalarında maddi durumunun iyi olmasına rağmen hayatın pahalılığından şikayetçi olduğunu ve kiraların artık dayanılmaz bir seviyede olduğunu belirtti. Ebru Polat;

ekonomiden dert yana 1

“Kiralar çok fena, ben villada oturuyorum ama rezidansa çıkmayı düşünüyorum. Bence herkes tasarruf yapmalı.” dedi.

Şarkıcılığın yanı sıra ticaretle de uğraşan Ebru Polat, “Ticari hayatım gayet güzel gidiyor, güzellik salonumuz o kadar harika gidiyordu ki bu son malum olaylar olmasaydı çok daha farklı olacaktı, güvenleri sarsıldı insanların.” diyerek sitem etti.

Ekonomiden dert yanan Ebru Polat, villadan taşınıyor! “Kiralar çok fena”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!