Esra Dermancıoğlu Hudutsuz Sevda’dan ayrılıyor

Asiye karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu, popüler dizi Hudutsuz Sevda'nın castından ayrılıyor. Dermancıoğlu'nun ayrılığı, diziye nasıl yansıyacak ve karakteri nasıl veda edecek? #HudutsuzSevda #EsraDermancıoğlu #Dizi

esra dermancioglu hu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NOW TV’nin en çok izlenen projelerinden olan Hudutsuz Sevda, özellikle Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen gibi başarılı isimlerin yer aldığı güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Ancak bu karma kadro yakında bir eksikliğe uğrayacak. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın yaptığı habere göre, popüler dizi Hudutsuz Sevda’nın Asiye karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu, ekibimizden ayrılacak.

esra dermancioglu hu

Dermancıoğlu’nun ayrılığının, dizinin atmosferi üzerinde büyük bir etkisi olacağı kesin. Keskin şivesi ve karakteri seyirciler tarafından oldukça sevilen ve dizinin karakteristik dokusuna katkıda bulunan Dermancıoğlu’nun rolünden ayrılma sebebi henüz bilinmiyor ve bir açıklama da gelmiş değil. Dermancıoğlu’nun bu ayrılığı, diziye nasıl yansıyacak ve Dermancıoğlu’nun ayrılışının dizi üzerinde nasıl bir etkisi olacak, bu süreç heyecanla takip ediliyor.

esra dermancioglu hu 1

Esra Dermancıoğlu Hudutsuz Sevda’dan ayrılıyor
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!