Esra Erol’da anne ve kızın kavuşma anı herkesi ağlattı! 27 yıllık hasret 13 dakikada son buldu!

27 yılın ardından annesine tekrardan kavuşan bir kadının hikayesi. Arzu Emine, tekrar annisiyle birlikte olmanın getirdiği duygusal yükün altında ezilirken, biz de bu hikayeye tanıklık ediyoruz. #KimOldugunuBilmek #BiyolojiTekBasınaAileOlamaz #AileHerZamanSevgiDemektir #EsraErol

27 yillik hasret 13
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arzu Emine Demirbaş isimli 27 yaşındaki kadın, gözleri kendisini hiç görmediği annesini bulmak adına Esra Erol‘un programına yöneldi. Henüz 40 günlükken ailesi tarafından Trabzon’daki bir çocuk bakım evine bırakılarak evlat edinilen Arzu Emine, büyütüldüğü aileyi tüm kalbiyle sevmesine rağmen biyolojik annesini de hayatında olmasını arzu etti. Esra Erol, genç kadının bu içten dileğini hemen yerine getirdi ve kısa bir sürede annesini bulup stüdyoda kavuşturdu.

Hatice isimli anne ile kızı Arzu 27 yılın ardından ilk kez yüz yüze geldi. Annesi hasretle sarılan Hatice, gözyaşlarını tutamayarak, “Hayirdır Allah’ım, kızımın beni bulacağının neredeyse garantisini var saydım. Kalp krizi aşmasını bile bilmiyordum, tam dört kez yaşadım. Her defasında canımı feda etmektense, yavruma bir kez daha görsün diye Allah’ıma yalvarıyordum.” şeklinde konuştu.

Ömer Halil isimli bir erkek tarafından tehdit edildiğini, bu yüzden kızını görmekten men edildiğini açıklayan Hatice’nin sözlerine devamla, “Psikolojik tedavi süreci tam 10 yıl sürdü. Evladımın ayrılığı beni hep peşinde sürükledi. Seni her daim hatırladım kızım, hiçbir an seni unutmadım” dedi.

Arzu Emine ise, “Hayatım genel itibariyle iyi oldu ancak hiç kolay olmadı. Birlikte yaralarımızı saracağız” diyerek annesine olan özlemini açıkladı ve dayanamayarak annesinin kollarında ağlamaya başladı.

Esra Erol’da anne ve kızın kavuşma anı herkesi ağlattı! 27 yıllık hasret 13 dakikada son buldu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!