Esra Erol’da hem ablasına hem babasına kavuştu…

Esra Erol'da programında 18 yıl sonra ablasına kavuşan Fatma'nın hikayesi duygusal anlarla doluydu. Selin, gerçek kimliğini öğrenerek ablasının yanına döndü. Ayrıca, kavuşmanın sevincini yaşayan baba da programa katıldı. #EsraErol #KardeşAşkı #DuygusalHikaye

esra erol da hem
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Esra Erol’da yayınlanan programda, 24 yaşındaki Fatma Çay, 18 yıl arayla kız kardeşiyle kavuştuğu anları yaşadı. Fatma Çay, kız kardeşi Aleyna Yılmazer’in yıllar önce Düzce Koçyazı köyünde bir evin bahçesine bırakıldığını belirtti.

Kardeşini uzun süredir arayan Fatma, Esra Erol‘dan yardım isteyerek duygusal bir çağrıda bulundu. Aleyna Yılmazer’in aslında Selin Yıldırım olduğunu öğrenen Esra Erol, seyircilere müjdeli haberi canlı yayında iletti. Kısa süre içinde bulunan Selin, ablasıyla stüdyoda kavuştu.

İkili, uzun bir hasretin ardından bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı. Baba İsmail Bey de yıllar sonra kızına kavuşmanın sevincini yaşadı ve Esra Erol’a teşekkür etti. Herkesin DNA testi yapması gerektiğini belirten Esra Erol, konunun tamamen çözümlendiğini ifade etti.

Esra Erol’da hem ablasına hem babasına kavuştu…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!