Estetik yaptıran Gökhan Özen, yeni imajıyla beğenilmedi…

Gökhan Özen'in son estetik operasyonundan sonra değişen yüzü hayranları arasında olumlu sonuç vermedi. Yeni görünümüne dair yorumlar genellikle "Hiç yakışmamış" nitelikteydi. #GökhanÖzen #Estetik #YeniGörünüm

estetik yaptiran gok
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gökhan Özen, Vah Vah, Benim İçin Ne Yapardın, Aramazsan Arama ve Bize Aşk Lazım gibi popüler hitlerin yaratıcısı olarak bilinir. Ancak sanatçı, şimdi de yüzündeki dikkat çeken değişime bağlı olarak gündeme geliyor. Yurt dışındaki yaşamına rağmen Türkiye’deki konserler ve özel etkinlikler için sık sık ülkemize ziyarette bulunan sanatçı, bir göz ameliyatının yanı sıra, yüz estetiği de yaptırmış.

2000’li yılların dev ismi ve halen popüler olan 42 yaşındaki Özen, son olarak bir ödül törenine katıldı. Tören sırasında bir Muhabir Online gazetecisiyle konuşan sanatçı, yüzündeki değişim hakkında, “Evet, estetik ameliyat oldum, ama sağlık nedenleriyle. Görme yeteneğim giderek düşüyordu ve hem yakınları hem de uzağı net görmekte zorlanıyordum. Bir dizi karmaşık operasyon geçirdim. Hem akıllı lensler yerleştirildi hem de bir dizi estetik operasyon uygulandı. Bu elbette görünüşüme yansıdı”, dedi.

Özen’in yeni görünümü, özellikle belirginleşen elmacık kemikleri ve yüzündeki sıkılık, hayranlarından tam puan almadı. Halkın sevilen şarkıcısı hakkında “Hiç yakışmamış” şeklinde olumsuz yorumlar yapıldı.

Estetik yaptıran Gökhan Özen, yeni imajıyla beğenilmedi…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!