Evden kaçan 9 aylık hamile eşini Esra Erol’da ararken çocuğunun başka birisinden olduğunu öğrendi!

evden kacan 9 aylik
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ATV’nin en popüler yapımlarından biri olan “Esra Erol’da” programına konuk olan Murat Bey, son aylarında kaybolan hamile eşi Seda’yı bulmak için canlı yayında umudunu dile getirdi. Garip olaylarla dolu evlilik yaşamlarını Esra Erol’da programında anlatan Murat Bey, Mart ayında dünya evine girdiği eşinin sürpriz bir şekilde ikinci kez evden ayrıldığını belirtti. Fakat bu durum candan bir hayal kırıklığından daha fazlasıydı zira yayına telefonla katılan Seda, bebeğin babasının kendi kocası olmadığını itiraf etti.

Eşinin beklenmedik bir şekilde 23 Kasım günü evden ayrıldığını aktaran Murat Bey, “Eşim cep telefonunu sürekli gizlerdi, sonra bir gün ‘Bebeğim’ yazılı bir mesaj aldım. Kim olduğunu sorduğumda ‘Eski bir arkadaş’ diyerek, telefonu alıp tuvalete gitti ve mesajları sildi. Seda daha önce de evden kaçmıştı, iki hafta sonra hiç eşyası olmadan dönmüştü” şeklinde konuştu.

Seda’nın kaçtığı günün ardından çevresindeki güvenlik kameralarını kontrol ettiren Murat Bey, eşi Seda’nın Dutluk adlı bir bölgede gri bir araçla defalarca görüldüğünü anlattı. Murat Bey, “Bu şüpheli durumu analiz ettiğimde ve bir süre boyunca tüm delilleri bir araya getirdiğimde, Yıldıray Dalkıran adlı birinden şüpheleniyorum. Kuzenim bana bu konuda yardımcı oldu.” ifadelerini kullandı.

Murat Bey ayrıca, eşi Seda’nın kendisini defalarca, “senin çocuğun değil, başkasının çocuğuna hamileyim” diyerek kızdırmaya çalıştığını iddia etti. Murat Bey, “Buna tepki göstermedim, çünkü bir yanlışlık olabileceğini düşündüm, fakat Seda’nın iddialarını kanıtlamak için DNA testi istiyorum.” dedi.

Daha sonra Esra Erol‘un programına telefonla bağlanan Seda ise “Ben kayıp değilim. Fotoğrafımın yayından kaldırılmasını talep ediyorum. Alanya’dayım ve ailem burada olduğumu biliyor” dedi. Esra Erol’un “Yıldıray Dalkıran sizin neyiniz oluyor?’ sorusuna Seda Hanım’ın verdiği yanıt izleyenleri şoke etti. Seda Hanım “Eşim oluyor. Çocuğumun babası.” dedi.

Evden kaçan 9 aylık hamile eşini Esra Erol’da ararken çocuğunun başka birisinden olduğunu öğrendi!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!