Fahriye Evcen oğlu Kerem’i paylaşmaya doyamadı! “Üçüncü Burak Özçivit…”

Fahriye Evcen, küçük oğlu Kerem'in fotoğraflarını paylaştı. Karan ve Kerem'in baba Burak Özçivit'e benzerlikleri dikkat çekti. #FahriyeEvcen #BurakÖzçivit #Kerem

fahriye evcen oglu k
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tam bir aile kadını olan Fahriye Evcen, hayat arkadaşı Burak Özçivit ile “Çalıkuşu” dizisi sırasında tanıştı ve aşkları evlilikle sonuçlandı. Mutlu çiftin, Karan ve Kerem isimlerini verdikleri iki çocukları bulunuyor.

Geçen günlerde bir sürpriz yapan Evcen, oğlu Kerem’in ilk resmini hayranlarıyla paylaştı. Resimler birbiri ardına gelirken, Evcen işte en küçük prensim dedi.

Paylaşımlarına oğluyla devam eden güzellik, Kerem’in doğum günü kutlamalarında ailece keyifli bir yemek paylaştı. Son paylaşımda Evcen, “Küçük prensim” notunu düştü.

Göz alıcı güzelliğin paylaşımları dikkat çekerken, çocukların babalarına olan benzerlikleri de gözlerden kaçmadı. Hem Karan hem de Kerem’in, bu konuda baba Burak Özçivit’e benzediği dikkat çekti.

Fahriye Evcen oğlu Kerem’i paylaşmaya doyamadı! “Üçüncü Burak Özçivit…”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!