Fatih Terim’in kızı Buse Terim’in ayakkabıları olay oldu! “Ayakkabı değil toynak”

Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in son paylaşımı, sosyal medyada olay oldu. Terim'in ilginç ayakkabı tercihi, kullanıcılar arasında büyük bir tartışma yarattı. Ayakkabıları "ayakkabı değil toynak" şeklinde eleştirilen Buse Terim, bu durumdan etkilenmese de takipçilerinin ilgisini bir kez daha üzerine çekti. #BuseTerim #AyakkabiTercihi #Moda

fatih terim in kizi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medya fenomeni Fatih Terim’in kızı Buse Terim, son paylaşımıyla bir kez daha gündeme oturdu. Zayıflama süreciyle adından söz ettiren Buse Terim, bu sefer tarzıyla eleştirilerin hedefi oldu. Terim, takım elbisesinin altına giydiği ilginç ayakkabılarla dikkat çekti.

fatih terim in kizi buse terim

Buse Terim’in tercih ettiği ayakkabılar, pek çok kişi tarafından beğenilmedi ve eleştirilere maruz kaldı. Sosyal medya kullanıcıları, ayakkabıları ‘Moda diye toynak giymiş’, ‘Ayakkabılar keçi toynağına benzetilmiş’, ‘At toynağı gibi ayakkabılar’ şeklinde yorumladılar.

fatih terim in kizi 2

Ayakkabılarının bu kadar büyük bir tepki alması, Buse Terim’i bir hayli şaşırtmış olmalı. Ancak bu eleştiriler, Terim’in tarzına olan ilginin ve takipçi sayısının artmasına da neden olacak gibi görünüyor.

Fatih Terim’in kızı Buse Terim’in ayakkabıları olay oldu! “Ayakkabı değil toynak”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!