Formula E CEO’suyla aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı, yeni açıklama! ” Elime erkek eli değmedi”

Şeyma Subaşı, uzun zamandır Formula E CEO'suyla aşk yaşadığı iddialarına yanıt verdi. "Kimseyle ilişkim yok, kimseyle el bile tutuşmadım" ifadelerini kullanan ünlü isim, konuşulanları ayrıca "Haberler doğru değil ama her şey doğru olsa bile beni bir salın" diyerek reddetti. #ŞeymaSubaşı #Aşkİddiaları #UzunZamanASP

formula e ceo suyla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Ilıcalı’nın bir zamanlar sunuculuğunu yaptığı Var Mısın Yok Musun yarışmasıyla ünlülük basamaklarını hızla tırmanan Şeyma Subaşı, her hareketiyle tartışma yaratmayı başarıyor. Gerek giydiklerinin, gerekse yaptıklarının ardından durmadan konuşulan Subaşı, Survivor All Star’ın başlamasıyla hemen eski kocası Acun Ilıcalı’nın yanına Dominik’e gitti ve orada onun hakkında övgüler dile getirerek dikkat çekti.

şeyma subaşı

Bir süre sonra Meksika’ya giden Subaşı hakkında, Formula E CEO’suyla romantik bir ilişki yaşadığı söylentileri ortaya atılmıştı. Subaşı, bu söylentilere karşı ilk kez bir açıklama yaptı. İddialar hakkında konuşan ünlü Instagram fenomeni Şeyma Subaşı;

“Haberler doğru değil ama şunu haber yapabilirsiniz boşandığımdan beri 4 aydır belki daha fazla kimsenin elini bile tutmadım, flörtleşmedim, konuşmuyorum hiç kimseyle alakam yok.” dedi.Şeyma Subaşı devamında ise “Bekar olduğum için herkesle yazacaksınız galiba kızların hiçbir erkek arkadaşı olamıyor normal. Ben de tam tersi kimseyle beraber değilim, bu özel bilgiyi de size vereyim elini bile tutmadım.” dedi.

Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Subaşı, “Beni bir salın.” ifadesiyle kendisine yöneltilen sürekli eleştirilere tepki gösterdi ve sosyal medyanın gündemine oturdu. Son zamanlarda eski eşini öven açıklamalarıyla dikkat çeken Subaşı, Büyük ve başarılı bir yapım ekibi! 6 farklı ülke için ‘survivor’ tv şovunu çekiyor. 13 yıldan fazladır Dominik Cumhuriyeti! Bu arada bahsettiğim başarı hikayesi Melisa’nın babası hakkında…” şeklindeki paylaşımıyla Acun Ilıcalı’yı övmüştü.

Formula E CEO’suyla aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı, yeni açıklama! ” Elime erkek eli değmedi”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!