Fotoğraflarını satışa çıkaran ve yardım isteyen Serpil Örümcer’e Bakanlık el uzattı

Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden Serpil Örümcer, maddi sıkıntılar içinde olduğunu sosyal medya üzerinden duyurdu. Yardım çağrısına cevap veren Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Serpil Örümcer'e yardım eli uzattı. #SerpilÖrümcer #yardımlaşma #sosyalmedya

fotograflarini satis
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeşilçam’ın başarılı oyuncularından Serpil Örümcer, sosyal medya platformunda yaptığı bir paylaşımda, faturalarını ödeyebilmek için fotoğraflarını satılığa çıkardığını ifade etti. Bu durum üzerine Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Serpil Örümcer’e yardım talimatı verdi.

fotograflarini satis 2

Türk sinemasının unutulmaz ismi Serpil Örümcer, zor bir dönemden geçiyor. Örümcer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yardım çağrısında bulundu. Ünlü oyuncu, yardım için fotoğraflarını 200 liradan satışa çıkardığını duyurdu. Elektrik, su, doğalgaz gibi faturalarını ödemek istediğini belirten Örümcer, yardımseverlerin adlarına imzalı fotoğraflarını göndereceğini ifade etti.

fotograflarini satis 1

Bu çağrı üzerine Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Yeşilçam’ın önemli isimlerinden Serpil Örümcer’e yardım eli uzattı. Bakan Göktaş’ın talimatıyla, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkilileri konuyla ilgilenmek üzere görevlendirildi.

Fotoğraflarını satışa çıkaran ve yardım isteyen Serpil Örümcer’e Bakanlık el uzattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!