Gazoz reklamının “10 yüz bin milyon baloncuk yuttum” diyen yıldızı büyüdü! Son halini görenler şaştı kaldı…

Hatırlarsınız "10 yüz bin milyon baloncuk yuttum" cümlesiyle herkesin hafızasına kazınan gazoz reklamının minik yıldızı Seda Renda, büyüdü ve hayatına farklı bir yön verdi. Üst düzey yönetici olarak sektör değiştiren Renda, anne olmanın mutluluğunu yaşıyor. #SedaRenda #GazozReklamı #AnneOlmak.

gazoz reklaminin 10
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir zamanların ünlü içecek markasının sevimli yüzü, naif ifadesi, pembe mayosu ve şirin kıvırcık saçlarıyla tanınan Seda Renda, herkesin aklında “10 yüz bin milyon baloncuk yuttum” cümlesiyle kazınan minik yıldız olmuştu. Beş yaşında bir anda göz önüne çıkan bu parıldayan yıldız, şimdilerde ise ünlülük dünyasından uzak, farklı bir yaşamın içinde bulunuyor.

19 yaşına geldiği anda Los Angeles’ta sinema ve televizyon eğitimi alan Renda, çocukken halkın hafızasına kazınan o reklamı tekrarlıyor olsa bile, bir zamanlar sahip olduğu popülariteyi ne yazık ki tekrar kazanamadı. O reklamın 14 yıl sonrası, Randa’nın ekranlara dönüşü oldu. Ancak özlemini gidermek yerine hüsran oldu.

O dönem, “Amacım iyi bir oyuncu olmak. Ekranlardan epey uzak kaldım, ama yabancılaşmadım. İlk reklam filmimden sonra oyuncu olmaya karar vermiştim zaten. O zamanki halime bakıyorum, nasıl becermişim, çok da şekermişim diyorum. Ben kamera önü için doğmuşum. Son çekim için sadece bir günlüğüne Amerika’dan geldim. Bunu bana başka hiçbir kuvvet yaptıramazdı.” İfadelerini kullanmıştı.

Fakat ne yazık ki, kendisi umduğu gibi tanınan bir oyuncu olamadı ve hala 5 yaşında olduğu haliyle anılıyor. O küçük yıldız büyüdü ve neredeyse 30 yıl geçti. Üst düzey yönetici olan Yalın Akalan’la evlenen Seda Renda, bir anne oldu.

Renda, turizm sektörüne adım attı ve eşi gibi üst düzey yöneticilik görevini üstlenerek 5 yıldızlı bir otelde görev yapıyor. Çoğu zamanını çocuğuyla geçiriyor ve eşine destek oluyor.

YouTube video

Gazoz reklamının “10 yüz bin milyon baloncuk yuttum” diyen yıldızı büyüdü! Son halini görenler şaştı kaldı…
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!