Geçtiğimiz hafta çocuklarını kucağına alan Hande Ünal ile İsmail Ege Şaşmaz, kızlarının fotoğrafını paylaştı

Hande Ünal ile İsmail Ege Şaşmaz çifti, geçtiğimiz hafta kızları Azra'yı kucağına almanın mutluluğunu yaşadı. Bu güzel anlarını takipçileriyle paylaşan çift, Instagram'da Azra'nın fotoğrafını yayınladı. Hayranları da bu mutlu haberi sevinçle karşıladı. #HandeÜnal #İsmailEgeŞaşmaz #AzraŞaşmaz

gectigimiz hafta coc
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun yıllardır aşk yaşayan ünlü çift Hande Ünal ile İsmail Ege Şaşmaz, 2021 yılında gerçekleştirdikleri muhteşem düğünle evliliklerine sahne olmuştu. Hayranlarının sürekli olarak merak ettiği çocukları Azra’nın dünyaya gelişi ise büyük bir heyecanla bekleniyordu. Sonunda bu bekleyiş sona erdi ve geçtiğimiz hafta Ünal-Şaşmaz çifti, sevimli kızları Azra’yı kucağına aldı.

İsmail Ege Şaşmaz

Mutlu anlarını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşan Ünal ve Şaşmaz çifti, kızlarının fotoğrafını Instagram üzerinden yayınladı. Paylaşılan fotoğraf, minik Azra’nın yüzünü göstermese de, çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Takipçileri ise bu güzel haberi sevinçle karşıladı ve yorumlarla mutluluklarını dile getirdi.

Geçtiğimiz hafta çocuklarını kucağına alan Hande Ünal ile İsmail Ege Şaşmaz, kızlarının fotoğrafını paylaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!