Gelinim Mutfakta sunucusu Nursel Ergin’den kafaları karıştıran paylaşım

Gelinim Mutfakta sunucusu Nursel Ergin'in yaptığı sıradışı paylaşım kafaları karıştırdı. Ergin, "Aynı kişiyi asla iki kez bulamazsınız, aynı kişide bile" notuyla birlikte "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" filminin sahnesini paylaştı. Bu paylaşımıyla eski eşi ile özel bir anını da hatırlatan Ergin, takipçileri arasında büyük bir merak uyandırdı. #NurselErgin #GelinimMutfakta #SosyalMedya

gelinim mutfakta sun
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Gelinim Mutfakta” programının sevilen sunucusu Nursel Ergin, sosyal medya paylaşımlarıyla bir kez daha magazin haber de gündeme geldi. Özel hayatıyla sık sık konuşulan ve her gönderisi olay olan ünlü isim, yine şaşırtmayı başardı.

Nursel Ergin, bir süre önce Murat Akyer ile el ele göz göze şarkı söylediği bir video paylaşarak boşandığını duyurmuştu. Ancak geçen süre içerisinde Ergin ve eski eşi Murat Akyer, sarmaş dolaş şekilde görüntülendi. Ünlü çift, görüntülenmenin ardından “İki ay önce barıştık. Daha fazla birbirimizin hasretine dayanamadık. Şimdilik çok güzel gidiyor. Yeniden evlilik neden olmasın?” açıklamasını yapmıştı.

gelinim mutfakta sun 1

Son paylaşımıyla ise Nursel Ergin adeta kafaları karıştırdı. Ünlü isim, “Aynı kişiyi asla iki kez bulamazsınız, aynı kişide bile” notuyla birlikte “Eternal Sunshine of the Spotless Mind” filminin bir sahnesini paylaştı. Bu paylaşımıyla Ergin, eski eşi ile özel bir anını da paylaşarak kafa karışıklığını ortadan kaldırdı.

nursel ergin

Nursel Ergin’in bu paylaşımı, sosyal medyada da hızla yayıldı ve takipçileri arasında büyük bir merak uyandırdı. Ergin’in ne mesaj vermek istediği ve ilişkilerinin nereye doğru gittiği konusunda çeşitli spekülasyonlar yapılmaya başlandı.

Gelinim Mutfakta sunucusu Nursel Ergin’den kafaları karıştıran paylaşım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!