Gizem Karaca’nın lüks evi gündem oldu!

istanbulu terk eden
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaklaşık bir süre önce İstanbul’a veda eden “Güzel Köylü” dizinin başarılı yıldızı Gizem Karaca, 2017’de Kemal Ekmekçi ile yaptığı evlilik sonrasında büyük bir yaşam değişikliği yapmış ve İstanbul’un hızlı tempo hayatını terk ederek, doğa ile iç içe yaşayabileceği Ege’nin incisi İzmir’de huzurlu köy hayatını tercih etmişti.


Gizem Karaca’nın eşi Kemal Ekmekçi ile birlikte neden daha çok görünmediği konusunda sıklıkla sorular yöneltildiği durumunda, Karaca röportaj vererek şu ifadeleri kullandı: “Kemal, İstanbul’u hiçbir zaman sevmedi ve ben onu İzmir’den alıp İstanbul’a götüremiyorum. Ancak yeni yılın gelişiyle birlikte Kapadokya’da bir araya geleceğiz.” dedi.

Gizem Karaca ayrıca, İstanbul’dan İzmir’ye taşınmasının ardından bahçesinde organik tarım uygulamalarına başladığını ve “Kendim de bir şeyler ekip biçiyorum, mevsimine göre ne varsa. Organik beslenmeye çalışıyorum.” dedi.


Gizem Karaca‘nın lüks Ege evi hakkında merak edilenler de cabası. Kendi evindeki lavabosunu bile kendisinin yaptığını söyleyen Karaca, evinin oldukça huzur dolu olduğunu ve “Evim adeta bir rehabilitasyon merkezi gibi ve eşyalarımın zamanının geçmemesini istedim” dedi. 2016’da arsa alıp 2019’da evlerini tamamladıklarını belirten Gizem Karaca, “Evimizi tamamen kendi zevk ve tarzımıza göre inşa ettik, her detay rahatlığımız ve konforumuz için düşünüldü. Şimdi huzur ve keyif dolu bir yaşamımız var” ifadesini kullandı.

Gizem Karaca’nın lüks evi gündem oldu!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!