Gonca Vuslateri doğum için gün sayıyor! Bebeğini Kapadokya’da gösterdi…

gonca vuslateri gun
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gonca Vuslateri, beş aylık hamileyken yeni yıl tatilinini Kapadokya’da geçirmeyi tercih etti. Huzurlu ve keyifli anlar yaşayan Vuslateri, tatili sırasında çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabında sevenleriyle paylaştı. Karesine her gün biraz daha belirginleşen hamilelik karnı da eşlik etti. Vuslateri, canı pahasına beklediği bebeğinin doğum tarihini sabırsızlıkla bekliyor.


Sosyal medya aracılığıyla hamile olduğunu çalkantısız bir şekilde duyuran ünlü aktör, hayranlarından beklemediği bir tepki aldı. “Evet, bebek bekliyorum. Hamileliğim hala daha yeni bir aşamada” ifadesini kullandığı Instagram paylaşımıyla hayranlarının takdirini kazandı.

Gonca Vuslateri, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda;

Harika bir gün olsun. Ankara’da hava cillop zira. Magazinde kendimi okudum az önce. Zaten Birsen Altuntaş dışında kimseye konuşmam. Prensibim oldu bu.

Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten… Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor.

‘Anne olmak çok istemedim’ açıklamamı önüme getirmeyin. Hala aynı fikirdeyim… sadece gelene ‘git’ demiyorum. Bu da seçimim. Hazır demiyorken de; bu beni otomatik çocuk annesi yapar. Kendini kaybetmiş annelik ayinlerinde görünür müyüm bilmiyorum ama gayet cool akıyor hayatım.

Mükemmel bir sevgilim var. Gözüne ilk baktığımda ‘bu adam’ dediğim. Hala da o adam. Sanırım hep o. Fakat ünlülük işinde değil. Var olmak istememek demokratik hakkı. Öyle de olacak. Biz onu göreceğiz fakat hakkında konuşmayacağız. Nasıl ama? Cillop. Çünkü herkes baba olamaz. O bir baba adayı, ne isterse o.

Evlilik tabii çocuk haberini aldığımda düşündüğüm bir şey. Bir kez evlendim. Gelinlik, takı, tabak çanak, pasta-börek sevmiyorum zira acayip rahatsız edici bir ses. Tüm düğünlerin ses sistemi korkunçtur. Düğün kanaatim budur. Aile hukuku her şeyin üstündedir. Olmalıdır. Çocuğun özlük hakları için. Fakat hava soğuk, ısınınca bir düğün yaparım.

Benim hayatım çok mutlu ve sakin aslında ama insanlar Dilan Polat’a attığı like’ları iptal etmekten tabii zaman mı buluyor. Kardeşim her kafasına para bağlayana atlama huyumuz nedir ki, neyse…

Buraya kadar Gonca dilinde konuştum. Merakı giderdim.

Dünyada savaş var. Doğru mu? Siz de her gün benim gibi koca koca çarşafların, çöp torbalarının içinde hayatını kaybetmiş bebek görseniz insanlığınız hangisine el verir. Ben vicdanımı sokakta bulmadım.

Zihniyetime ve yüreğime yaptığım yatırım, kalitesinden şüphesizliğim böyle lakayıt bir sevinç harbine izin vermiyor. Süreç herkesin hayrına olsun. Hepinizi kucaklıyorum. insan kıymetlidir.

Gonca Vuslateri doğum için gün sayıyor! Bebeğini Kapadokya’da gösterdi…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!