Gonca Vuslateri’den özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar!

gonca vuslaterinin s 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu sosyal medyada duyuran meşhur aktris Gonca Vuslateri, geçmiş bir röportajında “Bebeğim olmasını hiç istemiyorum” demiş olsa da, yedi aydır devam eden ilişkisinde bebeğine karşı olan heyecanını saklayamadı. Gonca, her zamanki gibi hayranlarına samimi bir şekilde kendisini aktardı ve bebeğinin babasının kim olduğuna dair bilgi verdi.

Gonca Vuslateri, geçen hafta YouTube’da bir programa katıldı ve ilişkisini ve bebeğini konuştu. “Sevgilimle beşinci ayımızda beklenmedik bir durumla karşı karşıya kaldık, ben hamileydim. O zamandan beri ailemizin gizliliğini koruyan bir ilişkide yaşadık. Evlenmeyi düşünmüyordum ama şans böyle bir sürpriz yapınca planlar değişti.” dedi.

Vuslateri sevgilisinin hayatlarını medyanın önünde yaşamayı tercih etmediğini söyledi. “Çok şükür ki, o, medyanın ilgisini çekmek istemiyor. Medya olaylarını, davetlerini severek katılan biri değil. İyi bir devlet memuru olduğu için, zamanı gelince, muhtemelen bir yerde bir zamanları göreceksiniz. Her ne kadar Google’da aratıldığında adı çıkmayacak olsa da.” diye ekledi.

Çiftin gelecekteki planlarından bahsederken, Vuslateri “Evliliğin zamanı geldiğinde, aile hukukunu da hissiyatıma dahil etmeye inanırım. Eninde sonunda evleneceğiz.” sözlerini ekledi. Bebeğinin cinsiyeti hakkında konuşurken, “Bir kız bebek bekliyorum. Büyük bir ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ hayranıyım, bu yüzden bebeğimin adı Asya olursa kendimi şaşırtmam.” dedi.

Gonca Vuslateri, programda belirli bir noktada İbrahim Tatlıses ile olan bir anısını paylaştı. “İbrahim Tatlıses’la çıktığım zaman, güzel özelliklerinden bahsetmek isterim çünkü iyilik, iyiliği çoğaltır.” dedi.

Gonca Vuslateri’den özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!