Gönül Dağı 122. bölüm de ne olacak? Gönül Dağı 122. bölüm fragmanı!

Gönül Dağı 122. bölümünde Kenan, eşini mutlu etmek için planlar yaparken, Amcaoğulları roket geliştirme çalışmalarına geri dönüyor. Selma'nın öğretmenlik kariyerine verdiği araya rağmen, çocuklar onu kurtarma operasyonu ile destekliyor. Yasemin'in izini sürerken başlarına neler gelecek? Bu heyecan dolu bölümü kaçırmayın! #GönülDağı #KenanveGönül #HeyecanDolu

gonul dagi kenan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gönül Dağı, 122. bölümüyle 13 Ocak Cumartesi saat 20.00’de TRT1’de…

Gönül Dağı’nın heyecan dolu 122. bölümünde Amcaoğulları’nın roket geliştirme çalışmaları geri döner. Hüseyin ve Adile’nin nikahı sonrasında yaşanan beklenmedik bir olay herkesi şaşırtır. Bu gelişmeler neler olacak?

Öte yandan, Selma, hala süren soruşturma nedeniyle öğretmenlik kariyerine geçici bir ara vermek zorunda kalır. Öğrencilerine veda etmek için okula gider. Ancak, Ali, Yusuf ve Ramazan Jr., Selma’yı kurtarma operasyonu düzenlemeye karar verir. Yasemin’in izini sürerken, çocukların başlarına neler gelecek?

Kenan ise bebeğin ailelerine geri dönmesinden dolayı üzgün olan eşini mutlu etmek için bir plan yapar. Kenan’ın bu planı ne olacak?

Gönül Dağı’nın bu bölümüyle birlikte duygusal ve heyecan dolu anlar bizleri bekliyor. Neşe, hüzün, aksiyon ve sürpriz dolu bu bölümü kaçırmamak için heyecanla bekliyoruz!

Gönül Dağı 122. bölüm fragmanı

Gönül Dağı 122. bölüm fragmanı’nı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 122. bölüm 2. fragmanı

Gönül Dağı 122. bölüm de ne olacak? Gönül Dağı 122. bölüm fragmanı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!