“Gözlerini ve cüzdanını açık tut” tavsiyesi Tom Cruise’un ilişkisini bitirmesine sebep oldu

Hollywood'un süper starı Tom Cruise ile eski Rus sosyetik sevgilisi Elsina Khayrova'nın ayrılığı, Khayrova'nın eski eşi Dmitry Tsetkov'un ilginç röportajına dayanıyor. Tsetkov'un "Gözlerini ve cüzdanını dört aç" şeklindeki uyarısıyla gündemi oluştururken, Cruise'un çevresi bu durumdan memnun değil. #TomCruise #ElsinaKhayrova #DmitryTsetkov

gozlerini ve cuzdan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hollywood’un kalıcılığı ve başarıyı simgeleyen ismi Tom Cruise‘un Rus sosyetik sevgilisi Elsina Khayrova ile ayrılmasının ardından, ilişkisi hala gündemden inmeyecek gibi görünüyor. Ancak ilgi çeken konu, bu ayrılığın Khayrova’nın 2022 yılında boşandığı eski eşi Dmitry Tsetkov’un röportajına dayandığı iddiaları.

Page Six’in haberi doğrultusunda, Cruise’un basın ekibinin bu röportajın geniş çapta yayılmasını hoş karşılamadığını öğreniyoruz. İsmi açıklanmayan bir kaynak, Cruise’un şu anda proje çekimleriyle meşgul olduğunu ve Tsetkov’un sürekli olumsuz ifadelerle gündem yaratmasını istemediğini belirtti.

gozlerini ve cuzdan 1

Aydınlanma aralığında verdiği ilginç röportajla gündeme oturan Tsetkov, “Cüzdanını ve gözlerini her zaman açık tut” şeklinde bir uyarıda bulundu. Fakat Tsetkov, bu uyarısının yanında Cruise’u övgüler yağmura tutarken, aynı zamanda onunla ilgili bir film projesi hakkında görüştüğünü iddia etti.

Tom Cruise ve Elsina Khayrova’nın birlikteliğinin şubat ayında sona erdiği bilgisi basına düşmüştü.
Bir kaynak, “İkisi birbirlerine karşı negatif duygular beslemiyorlar. Tom için bu ilişkinin ömrü sona ermişti” şeklinde beyanatta bulundu. Fakat New York Post tarafından ifade edildiği üzere, Khayrova’nın ilişkinin canlanmasına yönelik umutları var.

İlişkinin başlamasının ilk belirtisi ise Aralık ayında, bir partide öpüşüldükleri haberiyle datalanıyor. Tanık ifadelerine göre, Cruise, Khayrova’ya karşı güçlü bir ilgi gösteriyordu. Elsina Khayrova, bilindiği üzere, Rus politikacı Rinat Khayrova’nın kızıdır.

Eski eşi Dmitry Tsetkov hakkında ise Kremlin’in arananlar listesinde olduğu ve birkaç suikast girişiminden kurtulmayı başardığı söyleniyor. Ünlü aktör Tom Cruise ‘un aşk hayatı, daha önce Mimi Rogers, Nicole Kidman ve Katie Holmes ile olan evlilikleri ile de gündem olmuştur.

“Gözlerini ve cüzdanını açık tut” tavsiyesi Tom Cruise’un ilişkisini bitirmesine sebep oldu
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!