Gümüş Eldivenli Fenomen Şüheda Kaya Hakkındaki İddialara Tek Tek Cevap Verdi!

skandallarla gundeme
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Gümüş eldivenli fenomen olarak tanınan ve lüks bir yaşam süren fenomen Şüheda Kaya, hakkında çıkan iddiaları tek tek yanıtladı. Kaya, kendisi hakkındaki iddiaların doğru olmadığını ve her şeyi kendi emeğiyle kazandığını söyledi. Son zamanlarda popüler olan şal markasını kurarak başarıya ulaşan Kaya’nın, gümüş bir eldiven kullanarak masaj yaparak şifa dağıttığı iddia ediliyor. Ancak Kaya, bu iddiaların yalan olduğunu belirtti.

gumus eldivenli suheda kaya iddialara tek tek cevap verdi 1

Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın kara para aklama suçundan tutuklanmasının ardından diğer sosyal medya fenomenleri de dikkat çekmeye başladı. Şüheda Kaya’nın da iş yerinin yetki belgeleri tartışmalı olduğu ve belgelerin sahte olduğu konuşuluyor. Ayrıca Kaya’nın yaptığı masajları paralarıyla beraber lüks otellerde harcadığı iddia ediliyor.

Ancak Şüheda Kaya, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada bu iddialara cevap verdi. Kendisinin şifa dağıtmadığını, bir şal markası kurarak kazanç elde ettiğini belirten Kaya, gümüş eldivenle şifa dağıtmadığını, yaptığı işin vücut terapisi olduğunu söyledi. Kaya, bu iş için aylarca eğitim aldığını ve sertifikasını da paylaştı.

gumus eldivenli suheda kaya iddialara tek tek cevap verdi

Kaya ayrıca iş yerini yeni açtığını ve bu kadar kısa sürede bu kadar para kazanmanın imkansız olduğunu belirtti. İddialara karşı kendisinin masaj sertifikasını paylaştığını, ancak bazı belgelerin sahte olduğu iddialarına da cevap verdi. Kaya, devletin bu belgeleri onaylamadığı takdirde işyerini açamayacağını ifade etti.

Gümüş Eldivenli Fenomen Şüheda Kaya Hakkındaki İddialara Tek Tek Cevap Verdi!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!