hande ataizi nin cey

Hande Ataizi ve Ceyda Düvenci’nin sıradışı sohbeti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Bihter filmiyle gündeme gelen Hande Ataizi, Ceyda Düvenci ile yaptığı sohbette dikkat çeken noktaları paylaşıyoruz. Aşk-ı Memnu dizisinde Firdevs karakterine hayat veren Ataizi, bu deneyimi oldukça keyifli bulduğunu belirtiyor. 1926-27 yıllarında geçen hikayenin günümüzle çarpıştığını söyleyen oyuncu, yeni bir kafa ile nasıl bir Firdevs çıkarabileceğini düşündüğünü ifade ediyor. Bu dönemde yaşayan kadınların çocukları ilişkilerinde silah olarak kullandığına dikkat çeken Ataizi, kendisinin böyle bir tutum sergilemediğini ve her zaman oğluyla iyi bir ilişki sürdürmek istediğini belirtiyor.

Aşk-ı Memnu’nun üçüncü versiyonunda Firdevs karakterini canlandırmanın çok keyifli olduğunu söyleyen Hande Ataizi, bu rolle farklı bir tat getirmeyi hedeflediğini dile getiriyor. Oyuncu, doğru bir cast seçimi yapıldığını da vurguluyor.

Ceyda Düvenci’nin “En iyi arabalara binip, en şık giyinenlerin başındaydın” cümlesi üzerine Ataizi, dönemlerin değiştiğini ve artık kendisine bazı şeyleri hak görmemesi gerektiğini söylüyor. Sosyal medyada yemek fotoğrafları paylaşmanın ve lüks bir yaşam sümenin anlamını sorgulayan oyuncu, bu dönemde daha hassas bir noktada olduklarını ifade ediyor. Hande Ataizi, o dönemin şartlarının böyle bir davranışı gerektirdiğini ancak şimdi kendisinin bunları yapmaya hak görmeyeceğini belirtiyor.

Hande Ataizi ve Ceyda Düvenci’nin sıradışı sohbeti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!