“Aşkın ömrü var: Hande Doğandemir’den şaşırtıcı açıklama”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Son zamanlarda aşk yaşadığı Onur Tuna ile adından sıkça söz ettiren Hande Doğandemir, Şamdan Plus dergisine verdiği röportajda bilinmeyen yönlerini ve özel hayatını anlattı. Kendisi hakkında yanlış bir algı olduğunu belirten güzel oyuncu, disiplinsiz ve tembel olduğu yönündeki söylentilere tahammül edemediğini söyledi ve her zaman çok çalıştığını vurguladı.

Plan yapmayı seven biri olduğunu ifade eden Doğandemir, bazen anın tadını çıkarmak konusunda zorlandığını söyledi ve artık aşka mantık penceresinden baktığını dile getirdi. Uzun süredir yalnız olduğunu belirten oyuncu, aşkın da bir ömrü olduğunu söyleyerek, sevgilisi olmadığını açıkladı.

Kendisiyle hala bir yarış içinde olduğunu belirten Doğandemir, hayallerinin ve hedeflerinin hiç bitmediğini söyledi. Ankaralı olmasının kendisini soğuk gösterdiğini fakat aslında soğuk olmadığını ifade eden oyuncu, son zamanlarda kendini çok dinlediğini ve istemediği hiçbir şey için kendini zorlamadığını dile getirdi.

Doğal yaşlanmaktan yana olduğunu söyleyen oyuncu, estetik müdahalelere ihtiyaç duymadığını belirtti. Sadece ufak dokunuşlar yaptırdığını fakat sonuçların yapay durduğunu söyleyen Doğandemir, saçını bile boyatamadığını çünkü saç boyasıyla alerjik reaksiyon gösterdiğini söyledi.

Ünlü oyuncu Hande Doğandemir, oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra aktif sosyal medya kullanımıyla da dikkat çekiyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla takipçilerini eğlendiren ve bilgilendiren Doğandemir, hayranlarının gönlünde taht kurmayı başarıyor.

“Aşkın ömrü var: Hande Doğandemir’den şaşırtıcı açıklama”
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!