Hande Erçel, kendini anlattı: “Otuzlu yaşların ilk dersini aldım”

Ünlü oyuncu Hande Erçel, aşk hayatı ve otuzlu yaşların dersleri hakkında samimi açıklamalar yaptı. Kendi mutluluğunu keşfederek başarılı bir döneme girdiğini söylüyor. #HandeErçel #Aşk #Olgunluk

hakan sabanci ile as 4
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü oyuncu Hande Erçel, hem profesyonel, hem de kişisel yaşamıyla sıklıkla medyanın ilgi odağı olurken, son zamanlarda “Bambaşka Biri” dizisiyle Burak Deniz’le birliktelik sergileyerek, yine dikkatleri üzerine çekti. Ancak, dizisinin düşük reytingler karşısında direnemeyip sona ermesi üzerine moralleri yükseltmek ve yeni enerji toplamak adına, sevgilisi Hakan Sabancı ile Bali’ye kısa bir tatil kaçamağına gitmişti.

Güneşi ve denizi doyasıya tadarak Türkiye’ye geri dönen Erçel, prestijli mod dergisi L’officiel ile bir röportaj gerçekleştirdi. Sabancı ile yakın gelecekte evleneceği iddialarıyla gündemden düşmeyen oyuncu, röportajda hayatına dair birçok konuda samimi itiraflarda bulundu.

“Çok umut verici ve sürprizli bir zamanda olduğumu düşünüyorum. İçimde, önümüzdeki günlerin harika olacağına dair güçlü bir his ve ruhumdan yansıyan derin bir mutluluk var.” diye konuşan Erçel, yaşamının bu yeni dönemini sevinçle karşıladığını dile getirdi.

Hande, yaşıtlarına göre daha olgun olduğunu ve hayatta ne istediğini belirlemekte kesin olduğunu düşündüğünü ifade ederek, “Ancak, yanıldığımı fark ettim. Kendi iç worldümü ve dünya görüşümü keşfetmek matüriteye ulaşmanın gerçek yoluymuş. Sanırım otuzlu yaşlarımın bana verdiği ilk ders bu.” şeklinde konuştu.

Oyuncu, aşkın her şeyi kurtarabilecek kadar güçlü bir duygu olduğunu ve insanlar üzerinde büyük etkiler yaratabildiğini belirtti. Kendi hayatında da așkın etkisini hissetmeye başladığını, “Başkalarının mutluluğu her zaman benim için önemliydi, ancak son bir yılda kendi mutluluğumun önemini anladım. Kendi iç sesimin rehberliğine teslim oldum ve belirgin bir değişimin yașamda yerini aldığını farketim.” ifade ederek aktardı.

Röportajdaki son notunda ise “Hayatın her durumunda sakin kalmayı başarabiliyorum. Büyük bir kabullenme sürecindeyim. Kırıldığım veya beni hayal kırıklığına uğrattığı zamanlar, durmamı sağlayacak bir şeyleri göz ardı etmekte zorlanmıyorum.” diye açıkladı.

Hande Erçel, kendini anlattı: “Otuzlu yaşların ilk dersini aldım”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!