Hande Erçel’in anne özlemi…

Hande Erçel, kansere karşı verdiği mücadeleyi kaybeden annesi Aylin Erçel'i sosyal medya hesabı üzerinden duygusal bir paylaşımla andı. Erçel, annesini kalbinde ve aklında taşıdığını belirtti ve onun hatırasını yaşatırken hissettiklerini samimiyetle dile getirdi. #HandeErçel #AnneÖzlemi #AylinErçel

hande ercel in anne
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü aktris Hande Erçel, iki yıl öncesinde kanserle mücadelesinde maalesef ki kaybedip hayata gözlerini yummuş olan annesi Aylin Erçel için sıcak ve duygu yüklü bir paylaşımda bulundu. Yalnızlığını sosyal medya hesabından yaptığı bu samimi paylaşımla dile getirdi ve takipçileriyle paylaşmaktan kaçınmadı.

Annesi Aylin Erçel’in fotoğrafını hatıralarla birlikte takipçileriyle paylaşan Hande Erçel, duygularını da cesaretlice ifade etti. Bu acıyı yenme sürecinde annesinin her zaman aklında ve kalbinde olduğunu belirtti.

Hande ErçelAnnem, her an aklımda, her an kalbimdesin. O güzel gözlerinin ışıltısına tutunup yaşıyorum bu hayatı. Bize öğrettiğin her şeyi, bize ve dünyaya verdiğin sevgiyi katlayıp büyütmeye çalışıyorum, gülüyorum senin gibi bol kahkahalar atıyorum.


Senin kızın olmayı çok seviyorum,pudra kokulum. Yüzdüğün denizler sonsuz olsun…” dedi.

Hande Erçel’in anne özlemi…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!