Hande Sarıoğlu Yağmur Çevik’e sert çıktı! Söylemezsem Olmaz programında gergin anlar: Hande Sarıoğlu’nu ne kızdırdı?

'Söylemezsem Olmaz' adlı ünlü televizyon programında Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik arasında gergin anlar yaşandı. Sarıoğlu, Çevik'e karşı sert bir tutum sergiledi ve sinirlendi. Hande Sarıoğlu'nun neden sinirlendiği programın içeriğine bağlı olarak değişebilir, ancak belirli bir sebep belirtilmemiştir. #söylemezsemolmaz #handesarıoğlu #yağmurçevik

hande sarioglu yagmur cevik
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beyaz TV’de ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programında gergin anlar yaşanmaya devam ediyor. Programın yeni yorumcuları Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik arasında bir tartışma yaşandı. Para konusundaki gerilim Hande Sarıoğlu’nun öfkesine sebep oldu ve bu durum dikkat çekti. Peki, Hande Sarıoğlu’nu ne sinirlendirdi? Detaylar haberimizde…

Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik neden kavga etti?

Ebru Gündeş’in evlilik iddialarıyla ilgili tartışılan bir konuyu değerlendiren sunuculardan Yağmur Çevik, “Erkek aşkı kadında bulur, kadın aşkı aşkta bulur” şeklinde bir yorum yaptı. Buna karşılık olarak Hande Sarıoğlu, “Aşk değil para” ifadesini kullandı. Bu durum üzerine Yağmur Çevik, espri yaparak “o sensin” dedi.

unlu sunucu hande sa 3

Ancak, Çevik’in bu esprili yanıtına sinirlenen Sarıoğlu, “Bana böyle ithamlarda bulunamazsın! Benim parayla işim olmaz. Nereden biliyorsun öyle olduğunu?” şeklinde sert bir tepki verdi. Çevik, canlı yayındaki gerilimi hafifletmeye çalışsa da, Sarıoğlu’nun siniri dinmedi.

Kendisine yöneltilen ithamdan oldukça rahatsız olan Sarıoğlu, “Para konusunu bana getirirsen, kırmızı çizgim var. Beni böyle tanımlayamazsın” şeklinde yanıt verdi. Programın diğer sunucusu Arto ise, ortamdaki gerginliği hafifletmek amacıyla “Ay beter olun canıma değsin” şeklinde espri yaptı.

Hande Sarıoğlu Yağmur Çevik’e sert çıktı! Söylemezsem Olmaz programında gergin anlar: Hande Sarıoğlu’nu ne kızdırdı?
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!