Hastalığı nedeniyle Gala’ya katılamayan Aydemir Akbaş’ın Sağlık durumu hakkında açıklama geldi

Ünlü komedyen Aydemir Akbaş, 'Kolçapino 4' filminin galasına kanser tedavisi nedeniyle katılamadı. Sağlık durumuyla ilgili endişe verici bir durum olmadığını açıklayan Akbaş'ın sevenleri dua istiyor. #AydemirAkbaş #Kolçapino4 #geçmişolsun

aydemir akbas hastal
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü komedyen Aydemir Akbaş, kanser tedavisi gördüğü için başrolünü üstlendiği ‘Kolçapino 4’ filminin galası için katılamadı. Geceye nefes darlığı sorunu yaşadığı için gelemeyen Akbaş’ın sağlık durumu hakkında yapılan açıklama endişe verici olmadığını belirtti.

Oyuncunun yakın çevresinden gelen bilgilere göre, nefes darlığı yaşadığı için dinlenmesi gerekiyordu. Akbaş’ın sağlık durumuyla ilgili ayrıntılar paylaşılmadı, ancak yapılan açıklama endişe verici bir durum olmadığını ima etti.

Kolpaçino serisiyle tanınan Aydemir Akbaş, uzun süredir kanser tedavisi görüyor. Galada bulunan diğer oyuncular, Akbaş için dua etti ve sevgi dolu mesajlar gönderdi. Filmin yapımcısı Polat Yağcı ise Akbaş’a geçmiş olsun dileklerini ileterek, sevenlerinden dua istedi.

Akbaş’ın rahatsızlığıyla ilgili daha fazla ayrıntı henüz açıklanmadı. Ancak, sevenleri ve hayranları, ünlü oyuncunun sağlık durumunu merak ediyor ve ona acil şifalar diliyor.

Hastalığı nedeniyle Gala’ya katılamayan Aydemir Akbaş’ın Sağlık durumu hakkında açıklama geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!