Hilal Altınbilek fit halinin sırrını paylaştı! “Spor yapmıyorum”

Başarılı oyuncu Hilal Altınbilek, gençken sahip olduğu ideallerin ve hedeflerin zamanla değiştiğini, hayatta karşılaşacağı zorlukları kabullenerek ve sakin kalmaya çalışarak anlamlı bir hayat sürdürdüğünü, fit görüntüsünün sırrının genetik ve sağlıklı beslenme olabileceğini ifade etti. #HilalAltinbilek #AlemDergisi #Röportaj

hilal altinbilek fit
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü televizyon dizisi “Bir Zamanlar Çukurova”da beğenilen karakter Züleyha’yı canlandıran başarılı isim Hilal Altınbilek, Alem dergisi için hayranlarının sorduğu soruları yanıtladı.

Altınbilek, gençlik yıllarında sahip olduğu ideallerin ve hedeflerin değişip değişmediği ile ilgili bir soruya, “Her alanda değişiklikler oldu” yanıtını verdi. Kendi üzerinde büyük değişimler olduğunu belirten Hilal Altınbilek, “Gençken oldukça sabırsız ve kaygılıydım, şimdilerde ise daha sakin ve dengeli bir yaşam biçimim var.” şeklinde konuştu.

Altınbilek ayrıca, yeni bir karakteri canlandırmaya hazırlanırken kendisine özgü bir izlemle karakterini oluşturduğunu ve film izleyerek kahramanına benzer hikayeler keşfetmeye çalıştığını belirtti.

Dergiye konuşan Altınbilek, hayatta karşılaştığı zorluklar karşısında sakinliğini korumaya çalıştığını ve uç duygular yaşamaktan kaçındığını ifade etti.

Ünlü oyuncu, sosyal medya kullanımı hakkında da konuştu. Kendi sosyal medya kullanımına “çok bağlı değilim” diye tanımlayan Altınbilek, genellikle işle ilgili paylaşımlar yapmakta ve özel hayatını sosyal medya dışında tutmayı tercih etmektedir.

Altınbilek, fit görüntüsünün sırrının ne olduğu üzerine ise, “Büyük ihtimalle genetik bir durum. Çünkü pek spor yapmam. Sadece sağlıklı gıdalar tüketmeye dikkat ederim. Özellikle balık ve su ürünlerini seven bir pesketaryenim. Şansımı genetiğime ve sağlıklı yiyeceklere olan sevgime bağlayabilirim.” diye konuştu.

Hilal Altınbilek fit halinin sırrını paylaştı! “Spor yapmıyorum”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!