Hülya Avşar’dan iddialı poz! Tek göğsünü açıkta bıraktı

Ünlü oyuncu Hülya Avşar, sosyal medya hesabındaki fotoğrafıyla dikkat çekti. Tek göğsünü serbest bırakan elbisesiyle poz veren Avşar, hayranlarını şaşırttı. #HülyaAvşar #CesurPoz #ModaKuralınıYıkanlar

hulya avsar dan iddi 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinema dünyasının önemli isimlerinden biri olan Hülya Avşar, geleneksel güzellik anlayışını yıkarak kendi kurallarını koyan cesur tavırlarıyla bir adım daha öne çıkıyor. Sürekli kendini yenileyen ve her yaşta güzelliğin farklı bir anlam taşıdığını bizlere hatırlatan Avşar, sosyal medya hesabından gizemli bir fotoğrafı ile hayranlarını şaşırtmayı başardı.

hulya avsar dan iddi 5

60 yaşın üzerindeki bu usta oyuncu, yenilenmeye ve değişime her daim açık olmanın bir yaşam felsefesi olduğunu bir kez daha gösterdi. Tek göğüs kısmını sergili bir elbise giyen Hülya Avşar, geleneksel moda anlayışını yıkan samimi pozlarına yenisini ekledi. Elbisesinin konseptiyle büyüleyen Avşar, diğer eliyle kendini kapatarak bütün cesaretini sergiledi.

hulya avsar dan iddi

Elbette böyle bir paylaşımın ardından herkesin düşünceleri farklıydı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Yıllara meydan okuyor!” yorumunu yaparken, diğerleri ise “Bu tür kıyafetlere gerçekten ihtiyaç var mı?” duruşunu sergiledi.

hulya avsar dan iddi 4


Hülya Avşar’dan iddialı poz! Tek göğsünü açıkta bıraktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!