Hülya Avşar’ın poposunu ısırdığı Yetenek Sizsiniz yarışmasının minik Baha’sı bakın şimdi ne halde…

httpswww.ensonhab 639
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yetenek Sizsiniz Türkiye, televizyon dünyasının en çok ilgi gören ve izlenen programlarından biridir. Bu programın zirveye tırmanmasındaki en önemli faktörlerden biri, izleyicilerin kalbini çalan minik yıldızlarıydı. Bu bakımdan, Baha Bayırlı isminin altını çizmek gerekir. Baha, sahne önünde gösterdiği sevimlilik ve yetenek yelpazesi ile seyirciler üzerinde etkileyici bir iz bırakmıştı.Programın jüri üyeleri arasında özellikle Hülya Avşar, Baha’nın tatlı hali ve doğal yeteneklerine hayran olmuştu. Baha’nın masaya çıkarıldığı o özel an ve Hülya Avşar’ın kendisine gösterdiği özel ilgi, Baha’nın hem ekranlarda hem de izleyicilerin kalbinde özel bir yer edinmesine yardımcı olmuştu.Dört yaşındaki Baha, Yetenek Sizsiniz Türkiye‘nin yarı finaline kadar ulaşmış, ancak birinciliği son anda kaçırmıştı. O zamanlar minik bir çocuk olan Baha Bayırlı bugün genç bir delikanlı olarak karşımıza çıkıyor. 2013 yılından beri geçen süre zarfında Baha’nın dikkat çekici değişimi, sosyal medyada büyük ilgi gördü ve takipçilerini şaşırttı.

Hafızaları tazelemek adına Yetenek Sizsiniz Baha’nın 2013 yılındaki performansını aşağıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Final – Baha Bayırlı

Hülya Avşar’ın poposunu ısırdığı Yetenek Sizsiniz yarışmasının minik Baha’sı bakın şimdi ne halde…
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!