İbrahim Büyükak: Yasemin Sakallıoğlu’ndan Film Setinde Aldığım Tokatlar Beni Şaşırttı

Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak, Mutluyuz filminde rol arkadaşı Yasemin Sakallıoğlu'ndan 20 kere dayak yediğini belirtti. Ayrıca filmdeki yangın söndürme sahnesinde Sakallıoğlu'nun sırtına vurduğu darbeler sonucu sırtının morardığını söyledi. #İbrahimBüyükak #YaseminSakallıoğlu #FilmSeti

ibrahim buyukak yas
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İbrahim Büyükak A PARA kanalında Sinan Özedincik ve Merve Yurtyapan’ın birlikte hazırlayıp sunduğu Biz Bize programının bu haftaki konuğu oldu. Ünlü komedyen, programda samimi açıklamalarda bulundu.

Oyuncu İbrahim Büyükak, “Mutluyuz” adlı filmde partneri Yasemin Sakallıoğlu ile oynadığı sahnelerde yaşadığı ilginç bir deneyimi anlattı. Büyükak, Sakallıoğlu’nun tokatlarının oldukça güçlü olduğunu ve bir sahnede tam 20 kez tokat yediğini belirtti.

Bu sahneyi çekmek için yarım saat harcadıklarını ve tokatlar yüzünden dişlerinin uyuştuğunu hissettiğini dile getiren Büyükak, Sakallıoğlu’nun adeta balyoz gibi vurduğunu söyledi. Büyükak ayrıca, filmde sırtına yangın tüpüyle vurulan bir sahne olduğunu ve Sakallıoğlu’nun sırtına vurduğu darbelerle sırtının morardığını ekledi.

İbrahim Büyükak: Yasemin Sakallıoğlu’ndan Film Setinde Aldığım Tokatlar Beni Şaşırttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!