İbrahim Çelikkol’un Birce Akalay’ı omzundan öpmesi gündem oldu!

birce akalay ibrahim
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Black White Love” adlı popüler dizi ile çıktıkları rol arkadaşlığı yolculuğu, sanatçılar Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un dayanıklı dostluğuna dönüştü. İki tanınmış oyuncu, sürekli olarak romantizm dedikoduları ile adlarından söz ettiriyor.

Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un yıldızlaştığı ve bir online platformda düzenli olarak izlenebilen “Fly Distance” (“Kuş Uçuşu”) isimli dizinin ikinci sezonunu kutlamak için bir takım yemeği düzenlendi. Birbirleriyle devamlı ilişkilendirilen ve yakıştırılan Çelikkol ve Akalay, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmeye devam ediyor.

Çelikkol’un hakkında konuşan Birce Akalay’a sımsıkı sarılarak ve onu omzundan öperken görülen sahneler etkinliğe damgasını vurmuştu. Bu durum çok tartışılmıştı ve Bu durumun ardından Birce Akalay’dan bir açıklama geldi.

Ünlü oyuncu, gündem olan ‘öpme’ sahneleri hakkında açıklamada bulundu. Birce Akalay,“Ne garip ya, bizim doğalımız o. Siz arkadaşınıza temas etmez misiniz? Bizimki kardeşlik.” karşılığını verdi.

İbrahim Çelikkol’un Birce Akalay’ı omzundan öpmesi gündem oldu!
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!