İbrahim Erkal vefat ettiğinde 12 günlük olan kızı Elif Su büyüdü, karne aldı!

İbrahim Erkal'ın vefatından 12 gün önce dünyaya gelen Elif Su, ilk karnesini aldı. Babasını hiçbir zaman göremeden büyüyen Elif Su, annesi ve Büyükçekmece Belediye Başkanı ile birlikte heyecanını paylaştı. #İbrahimErkal #ElifSuErkal #KarnesiniAlanÇocuklar

ibrahim erkal 12
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Unutulmayan şarkıların sahibi İbrahim Erkal‘ın vefatından sadece 12 gün önce dünyaya gelen Elif Su, karnesini aldı ve büyük bir heyecan yaşadı. Elif Su, annesi Filiz Akgün Erkal ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ile birlikte bu mutlu anı paylaştı. İbrahim Erkal’ın kızı, onu görmeye bile fırsat bulamadan büyümeye devam ediyor.

İbrahim Erkal, 7 yıl önce aramızdan ayrılan ünlü bir Türk Halk Müziği sanatçısıydı. Babasının müzik dünyasındaki yerini ve hissettirdiği duyguları henüz anlamlandıramadan kaybeden Elif Su, dört gözle beklediği ilk karnesini aldı. Ona bu özel gününde destek olan annesi, Filiz Akgün Erkal ile birlikte Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ziyaret etti.

Başkan Akgün, “Değerli Türk Halk Müziği sanatçımız ve sevgili damadımız rahmetli İbrahim Erkal’ın kıymetli eşi yeğenim Filiz Akgün Erkal ve karnesini getirerek beni çok mutlu eden güzeller güzeli kızımız Elif Su Erkal’a nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

İbrahim Erkal’ın anısını yaşatan Elif Su’nun mutlu günü, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Elif Su’nun karne heyecanını gören izleyiciler, onun babasının sanatına olan aşkının ve yaşadığı yokluğun ne kadar büyük bir boşluk olduğunu bir kez daha hatırladı.

İbrahim Erkal vefat ettiğinde 12 günlük olan kızı Elif Su büyüdü, karne aldı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!