İmaj değiştiren ünlü oyuncu Bergüzar Korel yeni imajıyla poz verip sosyal medyadan içini döktü…

imaj degistiren oyun
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bergüzar Korel, yeni serisinin çekileceği dijital platform için baştan aşağıya kendini yeniden yaratmayı tercih etti. Saçları, geçmişte sarı tonlarda ve uzunkenar iken, şimdilerde çok kısa ve radikal bir görüntüyle hayranlarının karşısına çıkıyor.

Bergüzar Korel, bazı sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık eleştiri alıyor. Son aylarda, başarısını ve taleplerini eleştirenleri eleştiren Korel, oyunculuk mesleğinin sıkıntılarından bahsetti. İstanbul ve Londra arasında sürekli mekik dokuyan popüler oyuncu, herkesle bu duygusal yıl sonu paylaşımını yaptı.

“İçimden bir sürü fotoğraf çekmek, bir sürü şey yazmak geliyor, ama sonra duruyorum, bakıyorum şevkim, hevesim yok.” diyen Bergüzar Korel, paylaşımında şunları yazdı:

“Bunca acı bunca kötülük bunca mutsuzluk varken kendi mutluluğumun peşinden gitmek aptallık, bencillik gibi geliyor, bir utanç kaplıyor içimi. Sonra diyorum acaba Allah’ın gücüne gider mi? Çocukken bir şeye üzülsem, kaygılansam, korksam hep böyle derdi büyüklerim. ‘Sus Allah’ın gücüne gider şükret.’

Allah bizi çok seviyorsa eğer benim kalbimi bilir diye düşünüyorum, ama sonra bir korkuyorum, Allah’ım diyorum verdiğin her şeye bin şükür, ne olur gücüne gitmesin, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl diliyorum sadece. Ailem, evlatlarım tüm sevdiklerim, sevenlerim hep sağlıklı olsun.

Dünyada kim varsa şu an acı çeken acılarını hafiflet, masumları, çocukları, hayvanları koru sonsuz merhametinle sar. Böyle işte… Bu fotoğrafa da bu satırlar olmadı ama hislerim tam da bu şu anda. 2024 dilerim şefkatle gelirsin insanlığa lakin çok ihtiyacımız var buna.”

İmaj değiştiren ünlü oyuncu Bergüzar Korel yeni imajıyla poz verip sosyal medyadan içini döktü…
Giriş Yap

En Güncel Magazin Haberleri Sitesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!